Září 2011

Tento blog žije! A dostane se mu vylepšení v podobě webové stránky!

8. září 2011 v 16:25 | Jan "Kelt" Kříž |  Texty
Zdravím všechny čtenáře tohoto blogu,
protože vím, že jsem na tento blog dlouho nic nedával, tak si můžete myslet, že tento blog skončil. Chtěl bych vás tímto článkem ujistit, že tomu tak rozhodně není! Šetřil jsem peníze a nyní si mohu dovolit samostatnou webovou stránku.Doména již je zakoupená a hosting byl dnes zaplacen. Nyní tedy začnu přesouvat všechny články z tohoto blogu, na web www.paranormalnijevy.cz. Články projdou aktualizací a gramatickou korekcí, takže se máte na co těšit. Samozřejmě nedojde jen k přesouvání článků, ale také k psaní úplně nových. Těšte se!

Na co se tedy můžete těšit?

Těšit se můžete na úplně nový design stránek, na nové funkce, více článků, které budou přidávány pravidelně a na možnost připojit se na tvorbě obsahu stránek www.paranormalnijevy.cz! Pokud umíte psát a chtěli byste se zviditelnit, pak vám dám možnost psát pro moje stránky. Co tím získáte'? Zkušenosti se psaním, rady a triky ke zlepšení vašeho dosavadního psaní, při šikovnosti budete dostávat hodnotné dary, možnost zviditelnit se na internetu a poskytnout pomoc své oblíbené stránce.

Stránku dávám pomalu do kupy. Nečekejte zázraky, ale budu se snažit, aby byla zprovozněna co nejdříve. Nikam tedy nechoďte, protože paranormalnijevy.blog.cz opět žijí a to v nové podobě!

Stránka http://www.paranormalnijevy.cz je v plném provozu!