Démoni v knihách o mladém čaroději Harry Potterovi

6. července 2009 v 10:57 | Kelt |  Fake a podvrhy
Tato zpráva, kterou přináším z tohoto blogu/webu je celkem zajímavá. Nějaká žena se vydává za čarodějku a tvrdí, že knihy o mladém čaroději Harry Potterovi jsou škodlivé zvláště pro malé děti, či dospívající jedince. Nyní si přečtěte její zprávu.

" Píšu tuto naléhavou zprávu, protože jsem byla kdysi čarodějnice. Žila jsem podle hvězd jako astroložka a numeroložka, formulující horoskopy a zaklínadla. Žila jsem v tajemné a stínové říši okultu. Skrze zaklínadla a magii jsem byla schopná vyvolávat moci "ovládající neznámo" a létat na nočních větrech překračujíc astrální úroveň (rovinu). Halloween byl můj nejoblíbenější čas roku a já jsem byla fascinovaná a pohlcená v říši čarodějnictví Wicca. Toto vše se dělo v šedesátých letech (1960...), kdy začalo čarodějnictví vycházet na veřejnost (z komůrky s metlou).
Bylo to během této dekády šedesátých let, v roce 1966, kdy se narodila žena jménem J.K.Rowlings. Toto je žena, která upoutala svět v roce 2000 se čtyřmi knihami známými jako "Harry Potter Series" (série H.P.). Tyto knihy jsou orientačními a instruktivními příručkami čarodějnictví splétané do formátu zábavy. Tyto knihy od J.K.Rowlings učí čarodějnictví! Vím to, protože jsem byla kdysi velkou částí tohoto světa. V šedesátých letech bylo čarodějictví zcela jiné. Bylo mnohem méně čarodějnic a řemeslo bylo mnohem uzavřenější. Na konci této spirituálně rozbouřené dekády jsem byla zázračně zachráněná mocí anointujícího (christa) Ježíše a jeho zachraňující krví. Byla jsem také zbavena každého zlého spiritu, který ve mne žil, a vysvobozena. Avšak jak jsem začala navštěvovat fundamentální christianská shromáždění, tak jsem si uvědomovala, jak i tam zanechalo čarodějnictví svou značku. Pohanské svátky a sabaty byly slavené jako "christianské svátky."
Jak plynul čas, tak jsem pozorovala takzvaná "christianská" shromáždění, jak dělají kompromisy a jak se sjednocují. Také jsem s úžasem pozorovala, jak učení z východních náboženství a "New Age" doktríny začaly upoutávat shromáždění. Byl to satanický plán a viděla jsem jak přichází. Osvícenští spiklenci (illuministic conspirators) připravovali jedno celosvětové náboženství s chytře zahaleným elementem okultismu zapleteným v jejich učení. Aby byli úspěšní v přinášení čarodějnictví do světa a tak dovršili jeho satanické ovládání, celá generace by měla být ovlivněna a učena myslet jako čarodějnice, mluvit jako čarodějnice, oblékat se jako čarodějnice a jednat jako čarodějnice. Okultní písně šedesátých let odstartovaly Luciferiánský projekt, aby se zmocnil myslí celé generace. V písni "Sound of Silence" od Paula Simona a Arta Garfunkela nám bylo řečeno o semínkách, která byla ponechána zatímco celá generace spala a že "vize, která byla zasazena v mém mozku stále zůstává."
Nyní je rok 2000. Všechny základy pro okult a čarodějnictví jsou umístěny. Ilumináti (osvícenci) musí pohnout rychle, protože čas běží. Byl to komunistický revolucionář Lenin, který řekl: "Dejte mi jednu generaci mladých a já změním celý svět." Nyní byla celá generace mladých dána ženě jménem J.K.Rowlings a jejím knihám o čarodějnictví známým jako Série Harryho Pottera.
Jako bývalá čarodějnice mohu mluvit s autoritou, když říkám, že jsem prozkoumala práce Rowlingové a že knihy o Harry Potterovi jsou učednickými příručkami pro okult. Nespočetné miliony mladých lidí jsou učeny myslet, mluvit, oblékat se a jednat jako čarodějnice tím, že naplňují své hlavy obsahem těchto knih. Děti jsou posedlé knihami o Harry Potterovi tak, že opustily televizi a videohry, aby četly tyto čarodějnické příručky.
První kniha série s titulem "Harry Potter a čarodějův kámen" (do češtiny přelhaná jako "...mudrcův kámen", v angličtině "Sorcerer's") nalézá sirotka Harryho Pottera vstupujícího do nové říše, když je vzat do "Čarodějnické školy Prasečí Bradavice" (Hogwart's School of Witchcraft). V této škole okultu se Harry Potter učí, jak získat a používat čarodějnické vybavení. Harry se také učí nový slovník, včetně slov jako: "Azkaban", "Circe", "Draco", "Erised", "Hermes" a "Slytherin", všechny tyto jsou jména opravdových démonů. Toto nejsou postavy fikce! Jak je to vážné? Čtením těchto materiálů se mnoho milionů mladých lidí učí, jak pracovat s démonickými spirity. Poznávají je podle jména. Velký počet dětí potvrzujících, že jsou christiané, naplňují jejich srdce a mysli, zatímco jejich chtěně ignorující rodiče se dívají jinam.
Tituly knih by měly být dostatečným varováním, abychom si uvědomili, jak jsou tyto knihy satanické a anointující proti (antikristovy). Dříve zmíněný titul první knihy "Harry Potter a čarodějův kámen" byl opravdovým dárkem.
Druhá kniha byla pojmenovaná "Harry Potter a komnata tajemství", zatímco třetí kniha měla titul "Harry Potter a vězeň Azkabanu". Nic nemůže být zřetelnější, než to, že knihy o Harry Potterovi jsou ryzím čarodějnictvím a že jsou od ďábla.
Toto je nejstarší podvodná hra, která se kdy z pekla vylíhla. Jako pravá čarodějnice jsem se učila o dvou stranách "síly". Když mají pravé čarodějnice sabaty a esbaty a scházejí se jako čarodějnický sněm, vítají jedna druhou: "Buď požehnaná" a když se rozcházejí, řeknou: "Síla buď s tebou." Obě strany této "Síly" jsou - Satan. Není dobrá strana síly, která přemáhá tu zlou stranu síly, ale je to krev anointujícího (christa) Ježíše, která zničí obě předpokládané strany satanické "Síly".
Vysoce postavené čarodějnice věří, že je sedm satanických vládců a že sedmý, který je přidělený christianům, nemá jméno. Na čarodějnických sněmech je volaný "bezejmenný". V knihách Harryho Pottera je osoba, volaná "Voldemort". Příručka výslovnosti o této bytosti říká : "Ten, kdo nesmí být jmenovaný." Osmého června o půlnoci byly všude obchody s knihami brány útokem miliony dětí, aby získaly nejnovější čtvrtou knihu ze série známou jako "Harry Potter a pohár ohně." Tyto knihy byly brány všude do domů s opravdovým zlým spiritem následujícím každou kopii, aby ty domy proklel. Osmého června byl také 18. den (v numerologii 666) čarodějnického sabatu slunovratu. Osmý červen byl také 13. den od podepsání Charty spojených náboženství v San Franciscu. Nyní jsme zjistili, že systém veřejných škol plánuje používat magii Harryho Pottera ve třídách, dělaje tak z veřejných škol centra čarodějnického učednictví.
Co říká božský o knihách, jako je série Harryho Pottera? V bibli, v knize Praktik, čteme následující v 19. kapitole, ve verších 18-20: "a množství z těch věřících přicházelo, plně potvrzujíce a vyhlašujíce jejich praktiky, a dostatečně těch praktikujících všetečnosti spolusnášejíce knihy je spálili v pohledu všech. A spočítali spolu jejich ceny a nalezli, že byly pět myriád stříbrných. Takto podle mocnosti slovo panujícího vzrůstal a sílil. "

Hledejme pravdu. V takovýhle knihách, musíte trochu použít pravdu, ale v takové míře? To už bych řekl že by bylo přehnané! Ale co bůh ví, kdo si zahrává s našimi smysli. Zatím jsem neviděl, že by někdo kolem mého okna přeletěl na koštěti, takže zatím mohu jen doufat, že malé děti nebudou chtít nakopnout jejich motorová košťata, ale tohle podle mě je jasný prodejní tah. Kdo jiný by chtěl, aby na povrch prosákla takováhle zpráva?! "Normální" člověk to přejde se smíchem a knihu dítěti koupí, i přes upozornění "šílené" ženské. Knih bylo prodáno tolik a zatím jsme neslyšeli o žádném následku na dětech. Takže tohle bude prostě jen tah, jak ještě přilákat některé dobrodruhy ke koupi knih. Nic víc a nic míň si myslím že v těch knihách nenajdeme!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 sab sab | 16. srpna 2014 v 21:01 | Reagovat

čarodějky se zrodily z popela dračího tak
požádej dabla samotného jenž umři!kdo si
to přečet tak do 5 dnů umře musel jsem to
napsat jinak bych umřel do 5 dnů kdo si to
přečet tak to napište do jinýho blogu nebo
umřete do 5 dnů a to fakt!!!

2 Boogie Boogie | 15. července 2015 v 16:06 | Reagovat

[1]: drž hubu ty kokos :-D

3 Sanddy Sanddy | E-mail | 17. července 2015 v 9:49 | Reagovat

[1]: No, zdá se, že jsem pořád naživu. Hmm... to bude asi tím, že jsem vyvolená... jsem víc než vy všichni. Mám v osudu zachránit svět. :-x a víte co to je za dřinu? Cvičím se v boji pět hodin v kuse, pak se učím čarovat taky pět hodin v kuse a pak zase bojuju. Jsem hrozně silná a chytrá, taky mám rychlejší reflexy než vy a jsem napůl vlkodlak. Moje máma je vlkodlak a táta upír, takže já jsem supersilná a taky umím pít krev, ale to jenom při úplňku

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama