Červenec 2009

Sexem posedlý démon děsí obyvatele Zanzibaru

27. července 2009 v 17:35 | Kelt |  Příběhy které se opravdu staly
Sexem posedlý démon děsí obyvatele Zanzibaru

Karikatura démona ze Zanzibaru

Představte si situaci. Jedete na dovolenou do Zanzibaru s přítelkyní. Přespíte v nějakém hotelu na pobřeží a co čert nechtěl zrovna v noci Vám někdo znásilnil přítelkyni. Kdo?! Nikdo ze živých ale tajemný, sexem posedlý démon. Možná Vám toto připadá jako scénář hororového filmu, nebo blbý vtip chorého muže, ale pravdou je, že ženy, které bydlí v Zanzibaru opravdu znásilňuje neznámá síla, nebo jen chtějí popřít svoje zahýbání manželům a vymysleli si tuto báchorku. Pojďme se na to podívat.

Tento text alias popis celého démona jsem našel na stránkách http://tiscali.cz jako horkou novinku, na kterou se snaží nalákat návštěvníky. Nevím jest-li to spíš turisty neodradí, ale to nechám na Vás. Zde je ten zmiňovaný text.

Turisté přijíždějící na tento kořením proslulý ostrov v Indickém oceánu se nevěřícně usmívají nad varováním v průvodcích, které líčí, jak netopýru podobný démon přepadá se sexuálními choutkami ženy, muže i děti. Ale pro pověrčivé Zanzibarce není návštěva sodomického skřeta žádný žert.
I když ho nikdy nikdo na vlastní oči neviděl, víra v nadpřirozené monstrum posedlé pohlavním apetitem je tak silná, že celé vesnice raději spí pod širým nebem. Popo Bawa, což svahilsky znamená netopýří křídlo, totiž raději smilní se svými oběťmi uprostřed hluboké noci za zavřenými dveřmi.
V chatrčích usazených pod příkrovy chlebovníků a mangovníků na zanzibarském ostrově Pemba pak obyvatelé líčí, jak cítili hnusný zápach, začala jim být zima a upadli do transu jen několik okamžiků předtím, než se na ně navalila nadlidská síla nadpřirozeného návštěvníka. Některé z útoků doprovázel zvuk ohromných křídel a spárů škrábajících po plechové střeše chatrče.
"Cítila jsem, jak se se mnou někdo mazlí. Byla mi hrozná zima a byla jsem strašně slabá," vzpomíná Asha Salehová z vesnice Machomanne v blízkosti Chake Chake, hlavního města ostrova Pemba. "Nedokázala jsem ani křiknout na manžela, který spal vedle mě. Popo Bawa je silný, úplně vás přimáčkne. A trvalo to tak dlouho! Snad hodinu! Nakonec jsem omdlela... Byla jsem jen jedna z mnoha, na které zaútočil."

Před Popo Bawou jsou i šamani bezmocní

Postupné vlny kolonistů a obchodníků, které se přes Zanzibar přelily, od Arabů přes Portugalce, Indy, Číňany, Brity, Peršany až po Afričany, za sebou nechaly multinárodní směsku legend. Mnozí tak odmítají zkazky o Popo Bawaovi jako další ze satanistických historek, které se za poslední staletí přelévaly spolu s migrujícími obyvateli Indického oceánu z Indonésie na Komory či z Madagaskaru na Maledivy.
Ale Popo Bawa je jiný než mnoho démonů, kteří podle víry ostrovanů obývají vysoké traviny obklopující jejich chatrče. Mnozí z obyvatel Pemby jsou zruční vymítači zlých sil, věší kouzla na fíkovníky a obětují kozy, aby odvrátili zlo či získali přízeň ze světa duchů. Místní šamani jsou tak zkušení, že přitahují i návštěvníky ze zemí Perského zálivu a z východní Afriky. Ale žádné kouzlo ani zaklínání či šamanova medicína neochrání před Popo Bawou, pokud se rozhodne udeřit, tvrdí ostrované.
Mohammed Juma se potí a nervózně vrtí, když vzpomíná, jak ho znásilnil Popo Bawa, nejobávanější démon ostrova Zanzibar. "Věříme, že číst korán je jediná ochrana, nic jiného," říká jednačtyřicetiletý řidič z povolání a otec čtyř dětí. "Ale Popo Bawa je skutečný a dobře připravený."

Popo Bawovo jméno bylo odvozeno ze Svahilského názvu pro zlá křídla, zlo, neštěstí.

Původ a historie

Tento démon je poněkud "mladého původu" prý ho "vytvořil" rozzlobený Sheikh jako pomstu na svoje sousedy v roce 1975, bohužel Popo Bawa se vymknul kontrole.

Další z verzí je, že to byl otrok na otrocké lodi, který byl svými "kolegy" znásilňován a teď se mstí. Většinou se říká že byl "donešen" od cizinců.

Bohužel více o tomto sexem posedlém démonovi jsem nezjistil. Jedno je jisté. Něco znásilňuje muže a ženy dokonce dívky a nikdo neví co by to mohlo být.

Dozvíme se vůbec někdy, jak vypadá ? To nikdo neví. Snad se někdy někomu podaří zastavit jeho řádění! Jedinou útěchou, i když malou je fakt, že žádná ze znásilněných žen, neporodila malého démona a to je jedině dobře.
Můj blog a podpora

27. července 2009 v 16:55 | Kelt |  Texty
Dnes jsem dostal krásný e-mail od Jany Š., ale i od ostatních. Že by chtěli za moji práci mě ohodnotit nějakou finanční cestou. Ale já odpovídám že nechci, děkuji. Víte proto jsem celý blog udělal jako blog.cz a ne jako html, protože zde nechci mít zbytečné reklamy a rejžovat z Vás peníze. Myslím si že tohle je můj koníček a ne výdělek. Upozorňuji že reklamy od Seznamu.cz zde na blogu nejsou ode mě, ale od blogu.cz a nemám za to nic. Proto prosím na ně neklikejte, ale pokud chcete podpořit blog.cz můžete ;-). Pokud chcete podpořit mě stačí jednou denně kliknout zde na reklamy pod Shoutboardem. Děkuji. Setrvejte prosím jednu minutu. Nikoho nenutím! Je to jen na Vás! Všem předem děkuji ;-)

Gloomy Sunday alias píseň sebevrahů

27. července 2009 v 16:43 | SW |  Příběhy které se opravdu staly
Zdravím. Poprvé za celou historii mojí stránky zde zveřejňuji článek fanouška mého blogu. A to pro hodně lidí, kteří jsem často chodí, starého známého SW. Celý článek patří jemu a děkuji, že byl první, který se odhodlal mi poslat svůj článek. Snad bude mít i následovatele.

Gloomy Sunday

Některé známé písně mají velmi podivnou historii, daleko podivnější, než jsou jejich texty, ale málokterá je spojena s tak tragickým příběhem jako Glloomy Sunday.
Maďarský skladatel Reszó Seréss ji napsal v Paříži, jedné deštivé neděle v prosinci 1932, den poté, co se s nim rozešla snoubenka. Seréss v hluboké depresi rozjímal o pochmurné neděli, když mu v mysli náhle zazněla smutná, stále se vracející melodie. Slova, která potom napsal, vyprávějí skličující příběh muže, kterému zemřela milenka a on pomýšlí na sebevraždu, po které by se s ní mohl znovu setkat.
První nakladatelé, jimž byla Gloomy Sunday nabídnuta, skladbu odmítli se slovy, že je příliš melancholická. Jeden z nich byl přímo přesvědčen, že by nikdy neměla spatřit světlo světa.
Ukázalo se, že měl velmi prozíravý názor, neboť jakmile se píseň dočkala vydání, její neskonale smutná nálada brzy získala pochmurnou pověst, že mnoho lidí dovedla k sebevraždě.
První známý případ se odehrál na jaře roku 1933, když jeden mladík v budapešťské kavárně požádal orchestr, aby zahrál Gloomy Sunday. Jakmile skladba dozněla, odešel hned domů a tam se zastřelil.
K obětem Gloomy Sunday se zařadili i pěvci, kteří ji začlenili do svého repertoáru.
Jednou zazněla truchlivá melodie z jednoho londýnského bytu. Když sousedé vylomili dveře, našli na podlaze mrtvou mladou ženu a gramofon vedle ní hrál stále fatální píseň. Koncem 30. let vyvolala Gloomy Sunday takové veřejné znepokojení, že maďarská vláda zamezila jejímu hraní na veřejnosti. Mnoho rozhlasových stanic včetně BBC uvažovalo o jejím zákazu (odmítlo ji hrát i mnoho lokálních stanic v USA) a některé rodiny sebevrahů, kteří odešli ze světa v souvislosti s pochmurnou písní (celkem jich bylo přes 200), neúspěšně usilovaly o její naprostý zákaz.
Anglický text Gloomy Sunday napsal Sam Lewis a roku 1941 vyšla deska, na níž ji nazpívala Billie Holliday. Pak už ale proslulá píseň ustupovala do pozadí: s příchodem druhé světové války se vyrojilo mnohem více dramatických událostí poutajících pozornost veřejnosti. Právě tak se přerušilo i její škodlivé působení.
Jak si vysvětlit zneklidňující účinek této tajemné písně? Jak říká Tane Jackson v magazínu The Unknown, Seréssovi se zřejmě podařilo vyjádřit vlastní hluboký zármutek tak zdařile, že posluchačům, kteří prožívali podobné hoře, píseň jejich prožitky ještě znásobila a přiměla je uniknout žalu sebevraždou. Tato emotivní představa není tak nepravděpodobná, jak by se mohlo zdát. David Tame v studii The Secret Power of Music ukazuje, že hudba může mít velmi otřesný vliv, způsobuje stres, ovlivňuje srdeční tep, trávení a další metabolické procesy, a právě tak i EMOcionální a duševní stavy.
Snad nejbolestněji Gloomy Sunday zasáhla dvě osoby, které ji přivedly na svět. Skladatel Reszó Seréss už nedokázal napsat další úspšnou píseň a roku 1968 skočil z okna a dívku, která ho před lety opustila, našli mrtvou s listem papíru, na nějž napsala slova ,,Gloomy Sunday".
Některé písně, podobně jako tato, jakoby vznikly spíš v rovině podvědomí než vědomí. Italskému Skladateli Giuseppu Tartinimu se jedné noci zdálo, že mu ďábel hraje na housle skvělou melodii.
Když se Tartini probudil, pokusil se melodii zapsat, a i když tvrdil, že se jeho skladba snu zdaleka nevyrovná, stala se jeho nejznámějším dílem s názvem "Trillo del Diavolo"(Ďáblův Trylek).
Ray Coleman v knize Yesterday and Today uvádí podobnou příhodu, kdy nápěv, který se stal jednou z nejhranějších světových písní, jeho skladatel uslyšel ve snu pozdního rána roku 1963. Skladatel se jmenoval Paul McCartney a píseň dostala název "Yesterday".


Tady naleznete celou píseň Gloomy Sunday. Upozorňuji že SW ani já neneseme žádnou zodpovědnost za následky po přehrání písně. Upozorňujeme že píseň ve Vás vyvolá sebevražedné sklony a depresi. Proto pokud máte špatnou náladu, tuto píseň si nepouštějte! Nenabádáme zde nikoho k sebevraždě a píseň si pouštíte na vlastní riziko!
Z neznámých důvodů píseň nejde umístit na můj blog, ale ostatní písně ano. Nechápu, ale odkaz najdete !zde!
Je také pravda, že než mi SW poslal tento článek, několikrát nepřišel. Že by tato píseň byla prokletá?! To nechám na Vás!


Démoni zodiakálních znamení

6. července 2009 v 18:53 | Kelt |  Texty
Znáte běžné horoskopy, kde Vám řeknou jaké jste znamení a vychválí Vás až do nebe? Tak tady Vám přináším démonické vysvětlení všech znamení. Posuďte samy, jest-li to k Vám opravdu sedí. Převzato z tohoto webu.

Démon znamení Berana
Způsobuje revoluce, krvavé převraty a války. Našeptává k násilnému prosazování vlastní vůle a k ignoraci vůle i životních potřeb ostatních. Své cíle realizuje bez ohledu na oběti, ztráty nebo jejich celkovou nevýhodnost. Je inspirátorem negativního aspektu tvrdohlavosti. Těší ho zlomený odpor nepřátel, nabírá na moci každou podrobenou vůlí. Směřuje k masovosti, k ovládání početných zástupů. Ideálem je řízení celých národů, mas a klíčových oblastí všech oborů na základě vlastního chtění, i kdyby bylo absurdní. Taktéž chce ovládat a tvarovat samotnou hmotu. Umění chápe jako cestu potvrzování vlastní ideje jejím otiskováním do hmoty. Projevuje se podrážděností, zuřivostí, despotismem, nerozvážností a ztrátou schopnosti empatie. U jím inspirovaných změn musí téct krev. Jelikož démon představuje pokřivenou formu oběti (obětuje jiné namísto sebe), jsou tyto doprovázeny množstvím zabitých, krutostí a ponižováním. Zvláštní pokoření připravuje ženskosti.

Démon znamení Býka
Vyvolává požitkářství, názorovou omezenost a přízemnost. Inspiruje k přesvědčení, že základem lidského štěstí jsou hmotné statky. Člověk pod jeho vládou je považuje za klíč k životu, všeobecné těžiště vidí v blahobytu a o nic jiného neprojevuje zájem. /Když se tento typ člověka domnívá, že přišel věci "na kloub", všechno ostatní ho přestává zajímat. Při povrchnosti Venuše je tento přístup často cestou k sebezotročení ignorovanými faktory./ Je pohodlný, pomalý, těžkopádný, lpící na stabilním hmotném (ekonomickém) základu. Nevyhnutelně potřebuje jistotu pevné země pod nohama. V ostatních věcech je pasivní, nevykazuje žádný pokrok. Jiným aspektem působení je sexuální perverzita a zvrhlost v tomto smyslu, že sexuální aspekt není směřován k Nuit, ale veškerá jeho energie je nasměrována k zemi.
/Vliv tohoto protigénia je dnes, mimo jiných oblastí, pozorovatelný i v trendech ženské módy. Za účelem vyvolání mužského chtíče (Mars je přitahován hmotou) se v ní objevují stále více hmotnější, masivnější doplňky/.

Démon znamení Blíženců
Představuje princip nesladěné dvojnosti, neharmonického introvertního a extrovertního působení. Přivádí k povrchnosti, nekoncentrovanosti, plytkosti a bezcílnosti, nemožnosti dosažení cíle. Jeho působení popírá cíl druhého a naopak. Současný aeon je výrazně spjatý s úlohou sjednocení blíženecké dvojnosti…
Démon nachází svůj výraz například v ostrém popírání toho, co bylo ještě před chvílí obhajováno, v nerozhodnosti, střídání protikladných názorů, podezřívavosti vůči těm, kterým byla dána důvěra, apod. Jeden z nejvýraznějších aspektů jeho působení popisuje Crowley takto: "Většina lidí na této zemi není v pořádku… Nemají vůbec pravou vůli, neznají ji, mají jen řadu přání, z nichž většina si stále znovu a znovu odporuje. Oběť kolísá od jednoho přání ke druhému a na konci života se jakýkoliv pohyb ruší. Nic se neuskuteční, vyjma jednoho, a to si oběť většinou vůbec neuvědomí: zničení vlastního charakteru způsobené kolísáním a nerozhodností až do konce života. Takový charakter bude nakonec kousek po kousku roztrhán Choronzonem."

Démon znamení Raka
Vyvolává přílišnou měkkost, pasivitu a podřízenost… Introvertní směr působení následně zbavuje možnosti realizovat pravou vůli… Postižený v okolním dění vnímá případné zlo nebo nespravedlnost, není však schopen jakéhokoliv zásahu, podřizuje se a mlčí… (často přeroste do problému s komunikací či sebevyjádřením). U mužů vznikají těžkosti ve vztahu s opačným pohlavím nebo, v somatické rovině, impotence. /K upoutání ženy je potřebné vyvinout impulz mužského - elektrického fluida. Erektovaný penis je silným zářičem těchto energií. Jestliže v mužské duši výrazně převládne magnetické fluidum, erekce se nedostaví./ Démon přivádí k dětinskosti, infantilnosti, ale též k pedofilii. Představuje silně retardační impulz, strhávající do minulosti… Jedním z nejčastějších průvodních jevů jeho působení je alkoholismus.

Démon znamení Lva
Způsobuje panovačnost, velikášství, přílišné sebevědomí, sklony k tyranii, megalomanství. Projevuje se snahou centralizovat, tvořit vlastní universum… Výsledkem je touha po společenském uznání, publicitě a slávě… Jeho vliv boří všechno staré a usiluje o vliv vybudování nového s vlastním Já ve středu… Člověku pod jeho vládou chybí vnitřní reflexe. Nachází se v neustálém stavu realizování. Tato přerušovaná projekce vyvolává stále větší plytkost a přivádí k vnitřní prázdnotě. Oběť se postupem času mění v negativní podobu "lva salonů", protože čím více jsou projevy plytké, tím plytší společnost k zaujetí pozornosti vyžadují. /V pokročilém stádiu působení démona zn. Lva se často připojuje i démon zn. Raka. (Zkrachovalý ctižádostivý lev salonů propadá alkoholismu a sebelítosti.) Prudké střídání jejich vlivů je extrémně ničivé…/ Postižený nakonec vydá celé svoje nitro. Jedná se o děj inverzní duševnímu vampyrismu…
Novoaeonský muž má ve svém životě realizovat jak génia, tak i protigénia Lva…

Démon znamení Panny
Představuje realizaci negativního Merkura v pozemské sféře. Výraz nachází v množství projevů, jakými jsou například byrokracie, potřeba groteskní přesnosti, posedlost čísly, pokusy o sestrojení matematické rovnice života. Je to apoteóza sil myšlení, pohyblivé merkurické inteligence. Démonický vliv přivádí k jejich využívání i ve sférách přináležejících citu a vůli. Převážení těchto sil ve vodní sféře se projevuje slovy na místo skutků, neustálým přemýšlením, zvažováním rizika/zisku a spekulováním, neschopností odhodlat se k ráznému volnímu aktu. Platí zde, že příliš vzduchu udusí plamen vůle. /Jeho přiměřené množství plamen naopak vyživuje./ Převaha démona v citové oblasti má za následek duševní chlad, absenci emocí a redukci povahy mezilidských vztahů na čistou racionalitu.
Neustálá potřeba přemýšlení se obrací i na vlastní osobu. Démon do psychiky přivádí neutuchající proud myšlenkového fluida, udržuje neustálý vnitřní rozhovor. Oběť si vytváří množství komplexů, tvoří nové a nové konstrukce, "škatulkuje"…

Démon znamení Vah
Přivádí k rozporu mezi cítěním (Venuše) a myšlením (vzdušný živel). Vyvolává tak kolísání na principu dětské houpačky. Cílem jeho působení je nerozhodnost. Oběť ničí rozumem to, co citem buduje, duchovnem popírá hmotné apod. Démon zbavuje možnosti sloučení. Přivádí k jednání na základě vzorce buď-anebo. /Každý démon přivádí v nějakém ohledu k extrému, zbavuje schopnosti jemné diferenciace a nabádá k černo-bílému jednání./ V jeho působení jsou pozorovatelné všechny běžné znaky vlivu venušinské anti-zóny, tedy povrchnost, lehkovážnost, plytkost a sklon k pervevrznosti.
V umění se projevuje samoúčelným předimenzováním jistých výrazových prostředků na úkor druhých. Zaměřuje se na vyvolání jednoho typu emocí takovou měrou, až výtvor sklouzává do kýčovitosti. V mezilidských vztazích je znakem jeho vlivu zneužití schopnosti empatie. Vyvolanými vnitřními rozpory jeho oběť ztrácí kvanta energie a stává se lehce manipulovatelnou… Chybí jí vnitřní síla k prosazení čehokoliv vlastního…

Démon znamení Štíra
Vyvolává hněv, žárlivost a roztržky. V tomto protigéniovi se spojuje magnetický vliv vody s elektrickým vlivem Marta, což plodí výbušnost. Tato může být při správném postupu využita jako vynikající motivační síla. Démonický vliv protigénia však střet těchto dvou sil formuje buď do ponižování a týrání ženskosti, nebo naopak k absolutnímu ovládnutí ženskostí.
První případ se projevuje potřebou dokazování nadvlády nad ženou. Často přechází do sexuální dominance a sadismu, v extrémních případech nachází výraz v sexuálních praktikách, které ženu přivádějí na pokraj smrti. Tímto přístupem démonický muž-Štír analogicky vraždí i svou vnitřní ženskost. Tento démon, jako mistr mocenské sexuální magie, též inspiruje například k potřebě násilného orálního sexu…
Druhý případ se projevuje opačně, nejčastěji u ženy-Štíra. Martická energie je plně ve službách její ženskosti. Využívá vyzývavou martickou sexualitu k dosažení své vůle. Démonův vliv se na její osobnosti podepíše nejčastěji zuřivostí, vulgárností, pýchou a perverzností. Novoaeonská žena však má být označena jeho cejchem…
Démon se projevuje též posedlostí krví - červenou tekutinou. Je mistrem krevních vampýrů. /Červené krvinky ovládá Štír. Vodní živel tohoto znamení značí magnetické pohlcování, Mars představuje krev. Štír je proto archetypem vampýra. Ne náhodou spadá Transylvánie, v kolektivním vědomí zafixovaná jako centrum vampyrismu, právě pro jeho vládu./

Démon znamení Střelce
Přirozená duchovnost Střelce je vlivem tohoto protigénia přeexponována. Vystřeluje do duchovních výšin s obrovskou energií, přičemž vyvolává zdrcující zpětný náraz. Část vědomí vyzdvihuje na vyšší úroveň, než jaká jí přináleží. Nezpůsobuje tak pobláznění astralitou…, ale skutečný duchovní vhled. Negativem je, že člověk v jeho moci sice vnímá určité duchovní skutečnosti správně, avšak tím, že se jeho pozemský život nepřizpůsoboval tomuto vhledu postupně, dlouhodobým získáváním, vznikne přehnaná zásadovost, úzkostlivé lpění na duchovních zákonech, nebo náhlé životní změn, které mají většinou nepříjemný dopad na rodinu, vztahy a blízké okolí. Inspirace tímto démonem přivádí k nadměrnému duchovnímu životu na úkor života pozemského.
Tento přístup je extrémním a jako většina extrémů časem strhává do svého protipólu. Duchovní život by měl ze světského základu vyplývat, být přirozeným, nikoliv násilným.
Protigénius našeptává ideu ignorace "méněcenného" pozemského stavu a zájem jen o "vznešené" duchovno. Když se však "méněcennému" pozemskému životu nevěnuje dostatečná pozornost, vynutí si ji, většinou poměrně drastickým způsobem.
Démon dává falešný pocit nadřazenosti a aristokracie, který není přirozený, ale nucený. Hlubokomyslné úvahy se stávají cennější než zkušenost. Každý postup musí být kvalitně promyšlen a propracován. Vzniká těžkopádnost, výsledné produkty navíc nebývají funkční, protože hlubokomyslná úvaha často přehlíží důležité pozemské faktory. Vytrácí se spontánní a přirozená intuice. /Vyvážený jupiterský vliv rozvoji intuice napomáhá./
V nižším modu se démon projevuje tzv. chorobami králů, tedy požitkářstvím, pažravostí, poživačností apod.

Démon znamení Kozoroha
Představuje princip odživotnění. V antroposifii se vliv padlého Saturna nazývá ahrimanský. Démon petrifikuje, vysouší, zbavuje životnosti. Myšlenkovou, duševní i fyzickou sféru redukuje na samotnou podstatu. Všechno ostatní považuje za zbytečnost. Projevuje se přehnanou snahou "přijít věci na kloub". /Podle astrologie jsou klouby signovány znamením Kozoroha./ Průvodním znakem jeho působení je ignorace času, nebo naopak - chorobná přesnost, posedlost časem. Přivádí k zastarávání. Vyvolává nesoulad s aktuálním duchem času. Stojí za duchovními proudy nepřiměřenými době. Je démonickým vládcem času. Dává možnost realizovat se na Zemi takovým proudům a bytostem, které by na ní už působit neměly, protože jejich vliv je retardační.
Démon způsobuje posedlost smrtí, černou barvou a životem "po". Nietzsche ho považoval za svého největšího nepřítele a označoval ho jako "ducha tíže". Přivádí k ignoraci, pohrdání pozemským životem a smyslovými požitky. Má za následek ztrátu kontaktu s pravou vůlí, která se vyjadřuje, ať už uvědoměle, nebo neuvědoměle, právě v životním toku.
Jiným následkem působení protigénia jsou zvláštní druhy sexuální perverznosti spojené se smrtí. Saturn, v případě tohoto démona navíc sloučený se živlem země, je principem omezení...
Znakem doprovázejícím démonvo působení je chmurná zádumčivost a skoupost.

Démon znamení Vodnáře
Probouzí výrazný spíše intelektuální zájem o duchovno, snahu pochopit systém všehomíra a odkrýt tajemnou pavučinu vztahů. Uranské síly představují bleskové myšlení (Mrkur), proměněné v intuici. Démon přivádí k pokřivené, chybné intuici a celkovému pomýlení vnitřního vývoje. Vzhledem k intuitivní povaze soudu není možno zpětnou verifikací zjistit, kde nastala chyba. /U merkurických intelektových soudů se chybné ohnisko logického řetězce objevit dá./
Následkem jeho působení bývá též schematismus, falešná představa struktury světa, které oběť bezvýhradně věří - viz současné "Vodnářské hnutí, New age, pseudoesoterika apod. Uranské síly vždy směřují do budoucnosti a tento démon je protigénius, který na svět přivádí určité vlivy předčasně (současný věk "Vodnáře"), kdy lidé ještě nejsou připraveni na jejich zvládnutí. Odráží se tu jedno z nejčastějších pokřivení merkuricko-uranských sil - zbrklost, unáhlenost. Samotné duchovno inspirované démonem je chladné, povrchní a chaotické. Vyznačuje se též snahou za každou cenu zavést nový světový systém ohnivým popíráním všeho dosud platného, bojem vůči prvkům představujícím minulost. Tento souboj, nechť se už odehrává v jakékoliv životní sféře, vyvolává duševní vypětí a nervové zhroucení, které je znakem démonova vlivu.

Démon znamení Ryb
Představuje pokřivenou podobu neptunské všelásky, nezvládnutí novoaeonské povahy neptunské síly. Jeho působení jsou více náchylné ženy, ale v mírně pozměněných formách se mu nevyhnou ani muži... Člověk pod vládou tohoto démona je nejistý, neschopný rozhodovat sám za sebe, i když je pro něho nerozhodnost zhoubná nebo škodlivá. Raději všechno snáší aby "si nevybral špatně". Rázné volby se bojí. Když už je tato nevyhnutelná, často se rozhoduje na základě ovlivnění, i když je jeho vůle jiná a potom se měsíce i roky utápí ve smutku ze svého utrpení. Démon vede k naplnění pokřivené podoby oběti. Jím ovládaný člověk se obětuje pro druhého, aby mu "svým rozhodnutím neublížil", načež se vyžívá ve své nespokojenosti a frustraci. Výrazná vnitřní pasivita je pečetí prtigéniova působení.
Démon inspiruje k prostituci, což je opět klifotické pokřivení ideje všelásky, navíc přímo porušující příkaz Nuit: "Není jiného pouta, které by mohlo spojit rozdělené, než láska: vše ostatní je prokletí. Prokletí! Budiž zatraceno na aeony! peklo."
Protigénius Ryb někdy přivádí k narkomanii, alkoholismu nebo sebevraždě. Postiženému se život jeví příliš trpkým a oběť překážkou, přičemž je změna často v rukou samotného trpícího a nerealizovanou zůstává jen kvůli jeho pasivitě.
Démon je vynikajícím inspirátorem umění pro ty, kteří nejsou schopni navázat kontakt s géniem Ryb. Jeho umění tvoří hluboké, podmanivé výrazové prostředky, připomínající psychadelické zážitky, a úžasná fantazijnost. Mnoho skvělých umělců je inspirováno tímto démonem a platí mu svoji daň osobním životem.
Osoby pod jeho vlivem bývají očarované tajemností okultismu, ale když proniknou k jádru, které je tvořeno dlouhodobou prací na přetváření vlastního nitra, jsou zklamané a ztrácejí o ně zájem.
Častými znaky doprovázejícími démonův vliv je strach ze života a střídání lásky a bezcitnosti jako přílivu a odlivu moře.
Volně převzato z knihy Jozefa Kariky - Zóny stínu. Vydal Vodnář 2005

Paranormals alias Lego bojuje proti ďáblu z New Yersey

6. července 2009 v 15:27 | Kelt |  Videa
Prostě tohle je taky dobře vymakaný. Ty LEGO panáčci jsou dobře naanimovaný, prostě skvostný kousek na který se stojí podívat ;-)


Co to je ? Podvrch to je

6. července 2009 v 14:56 | Kelt |  Fake a podvrhy
Další v celku zábavný podvrch napadení lidí, neznámým tvorem.


Pig Man alias Prasečí muž

6. července 2009 v 14:53 | Kelt |  Fake a podvrhy
Další z řad povedených podvrhů, který nám osvětlují v další videu.Wood Imp

6. července 2009 v 14:51 | Kelt |  Fake a podvrhy
Tak u tohohle jsem se opravdu smál a zároveň jsem obdivoval mladé scénáristy a animátory z řad nových filmových hvězd. Tohle je jejich taková, dalo by se říci maturitní práce, tak posuďte jak se jim povedla a na jaké nové filmaře se můžeme těšit ;)
Myslím si že za pár let nás čekají opravdu peckové filmy ;-)

Co dokáže moderní technika

6. července 2009 v 14:40 | Kelt |  Fake a podvrhy
Na to se můžete podívat v tomto videu ;-)


Démoni v knihách o mladém čaroději Harry Potterovi

6. července 2009 v 10:57 | Kelt |  Fake a podvrhy
Tato zpráva, kterou přináším z tohoto blogu/webu je celkem zajímavá. Nějaká žena se vydává za čarodějku a tvrdí, že knihy o mladém čaroději Harry Potterovi jsou škodlivé zvláště pro malé děti, či dospívající jedince. Nyní si přečtěte její zprávu.

" Píšu tuto naléhavou zprávu, protože jsem byla kdysi čarodějnice. Žila jsem podle hvězd jako astroložka a numeroložka, formulující horoskopy a zaklínadla. Žila jsem v tajemné a stínové říši okultu. Skrze zaklínadla a magii jsem byla schopná vyvolávat moci "ovládající neznámo" a létat na nočních větrech překračujíc astrální úroveň (rovinu). Halloween byl můj nejoblíbenější čas roku a já jsem byla fascinovaná a pohlcená v říši čarodějnictví Wicca. Toto vše se dělo v šedesátých letech (1960...), kdy začalo čarodějnictví vycházet na veřejnost (z komůrky s metlou).
Bylo to během této dekády šedesátých let, v roce 1966, kdy se narodila žena jménem J.K.Rowlings. Toto je žena, která upoutala svět v roce 2000 se čtyřmi knihami známými jako "Harry Potter Series" (série H.P.). Tyto knihy jsou orientačními a instruktivními příručkami čarodějnictví splétané do formátu zábavy. Tyto knihy od J.K.Rowlings učí čarodějnictví! Vím to, protože jsem byla kdysi velkou částí tohoto světa. V šedesátých letech bylo čarodějictví zcela jiné. Bylo mnohem méně čarodějnic a řemeslo bylo mnohem uzavřenější. Na konci této spirituálně rozbouřené dekády jsem byla zázračně zachráněná mocí anointujícího (christa) Ježíše a jeho zachraňující krví. Byla jsem také zbavena každého zlého spiritu, který ve mne žil, a vysvobozena. Avšak jak jsem začala navštěvovat fundamentální christianská shromáždění, tak jsem si uvědomovala, jak i tam zanechalo čarodějnictví svou značku. Pohanské svátky a sabaty byly slavené jako "christianské svátky."
Jak plynul čas, tak jsem pozorovala takzvaná "christianská" shromáždění, jak dělají kompromisy a jak se sjednocují. Také jsem s úžasem pozorovala, jak učení z východních náboženství a "New Age" doktríny začaly upoutávat shromáždění. Byl to satanický plán a viděla jsem jak přichází. Osvícenští spiklenci (illuministic conspirators) připravovali jedno celosvětové náboženství s chytře zahaleným elementem okultismu zapleteným v jejich učení. Aby byli úspěšní v přinášení čarodějnictví do světa a tak dovršili jeho satanické ovládání, celá generace by měla být ovlivněna a učena myslet jako čarodějnice, mluvit jako čarodějnice, oblékat se jako čarodějnice a jednat jako čarodějnice. Okultní písně šedesátých let odstartovaly Luciferiánský projekt, aby se zmocnil myslí celé generace. V písni "Sound of Silence" od Paula Simona a Arta Garfunkela nám bylo řečeno o semínkách, která byla ponechána zatímco celá generace spala a že "vize, která byla zasazena v mém mozku stále zůstává."
Nyní je rok 2000. Všechny základy pro okult a čarodějnictví jsou umístěny. Ilumináti (osvícenci) musí pohnout rychle, protože čas běží. Byl to komunistický revolucionář Lenin, který řekl: "Dejte mi jednu generaci mladých a já změním celý svět." Nyní byla celá generace mladých dána ženě jménem J.K.Rowlings a jejím knihám o čarodějnictví známým jako Série Harryho Pottera.
Jako bývalá čarodějnice mohu mluvit s autoritou, když říkám, že jsem prozkoumala práce Rowlingové a že knihy o Harry Potterovi jsou učednickými příručkami pro okult. Nespočetné miliony mladých lidí jsou učeny myslet, mluvit, oblékat se a jednat jako čarodějnice tím, že naplňují své hlavy obsahem těchto knih. Děti jsou posedlé knihami o Harry Potterovi tak, že opustily televizi a videohry, aby četly tyto čarodějnické příručky.
První kniha série s titulem "Harry Potter a čarodějův kámen" (do češtiny přelhaná jako "...mudrcův kámen", v angličtině "Sorcerer's") nalézá sirotka Harryho Pottera vstupujícího do nové říše, když je vzat do "Čarodějnické školy Prasečí Bradavice" (Hogwart's School of Witchcraft). V této škole okultu se Harry Potter učí, jak získat a používat čarodějnické vybavení. Harry se také učí nový slovník, včetně slov jako: "Azkaban", "Circe", "Draco", "Erised", "Hermes" a "Slytherin", všechny tyto jsou jména opravdových démonů. Toto nejsou postavy fikce! Jak je to vážné? Čtením těchto materiálů se mnoho milionů mladých lidí učí, jak pracovat s démonickými spirity. Poznávají je podle jména. Velký počet dětí potvrzujících, že jsou christiané, naplňují jejich srdce a mysli, zatímco jejich chtěně ignorující rodiče se dívají jinam.
Tituly knih by měly být dostatečným varováním, abychom si uvědomili, jak jsou tyto knihy satanické a anointující proti (antikristovy). Dříve zmíněný titul první knihy "Harry Potter a čarodějův kámen" byl opravdovým dárkem.
Druhá kniha byla pojmenovaná "Harry Potter a komnata tajemství", zatímco třetí kniha měla titul "Harry Potter a vězeň Azkabanu". Nic nemůže být zřetelnější, než to, že knihy o Harry Potterovi jsou ryzím čarodějnictvím a že jsou od ďábla.
Toto je nejstarší podvodná hra, která se kdy z pekla vylíhla. Jako pravá čarodějnice jsem se učila o dvou stranách "síly". Když mají pravé čarodějnice sabaty a esbaty a scházejí se jako čarodějnický sněm, vítají jedna druhou: "Buď požehnaná" a když se rozcházejí, řeknou: "Síla buď s tebou." Obě strany této "Síly" jsou - Satan. Není dobrá strana síly, která přemáhá tu zlou stranu síly, ale je to krev anointujícího (christa) Ježíše, která zničí obě předpokládané strany satanické "Síly".
Vysoce postavené čarodějnice věří, že je sedm satanických vládců a že sedmý, který je přidělený christianům, nemá jméno. Na čarodějnických sněmech je volaný "bezejmenný". V knihách Harryho Pottera je osoba, volaná "Voldemort". Příručka výslovnosti o této bytosti říká : "Ten, kdo nesmí být jmenovaný." Osmého června o půlnoci byly všude obchody s knihami brány útokem miliony dětí, aby získaly nejnovější čtvrtou knihu ze série známou jako "Harry Potter a pohár ohně." Tyto knihy byly brány všude do domů s opravdovým zlým spiritem následujícím každou kopii, aby ty domy proklel. Osmého června byl také 18. den (v numerologii 666) čarodějnického sabatu slunovratu. Osmý červen byl také 13. den od podepsání Charty spojených náboženství v San Franciscu. Nyní jsme zjistili, že systém veřejných škol plánuje používat magii Harryho Pottera ve třídách, dělaje tak z veřejných škol centra čarodějnického učednictví.
Co říká božský o knihách, jako je série Harryho Pottera? V bibli, v knize Praktik, čteme následující v 19. kapitole, ve verších 18-20: "a množství z těch věřících přicházelo, plně potvrzujíce a vyhlašujíce jejich praktiky, a dostatečně těch praktikujících všetečnosti spolusnášejíce knihy je spálili v pohledu všech. A spočítali spolu jejich ceny a nalezli, že byly pět myriád stříbrných. Takto podle mocnosti slovo panujícího vzrůstal a sílil. "

Hledejme pravdu. V takovýhle knihách, musíte trochu použít pravdu, ale v takové míře? To už bych řekl že by bylo přehnané! Ale co bůh ví, kdo si zahrává s našimi smysli. Zatím jsem neviděl, že by někdo kolem mého okna přeletěl na koštěti, takže zatím mohu jen doufat, že malé děti nebudou chtít nakopnout jejich motorová košťata, ale tohle podle mě je jasný prodejní tah. Kdo jiný by chtěl, aby na povrch prosákla takováhle zpráva?! "Normální" člověk to přejde se smíchem a knihu dítěti koupí, i přes upozornění "šílené" ženské. Knih bylo prodáno tolik a zatím jsme neslyšeli o žádném následku na dětech. Takže tohle bude prostě jen tah, jak ještě přilákat některé dobrodruhy ke koupi knih. Nic víc a nic míň si myslím že v těch knihách nenajdeme!