Červen 2009

Paranormalnijevy.blog.cz na facebooku

28. června 2009 v 11:14 | Kelt |  Texty
Tak jsem si dovolil na facebooku otevřít skupinu. Chtěl bych tímto zjistit kolik lidí opravdu čte pravidelně můj blog. Taky tam můžete vyjádřit svoje názory apod. Takže nyní stačí jen kliknout zde a připojit se k nám ;-)

Duch zachycený na kameře

19. června 2009 v 15:31 | Kelt |  Videa
Tady na youtube jsem shlédl toto video a byl jsem značně překvapen. Myslím si že se nejedná o fake. Na videu by měla být holka ,která je zavřená v komoře s dveřmama s čirým sklem. Toto video by mělo zachytit první kontakt s člověkem. Posuďte samy!
Měl by to být duch malé dívky a terorizuje Kalifórnskou rodinu. Zde najdete Trailer.


Toto video to prý odstartovalo. Je to rodinná sešlost , ve které natočili údajně ducha.


Toto by mělo být druhé video , na kterém je natočen duch.
Pravda, nebo dobře udělaný podvrch? Podle mě je to pravděpodobně pravda , ale autor se dopustil pár chyb.

1) Měl by lidem co pochybují ukázat ,nebo tedy natočit video z kredence. Pokud by zachytil ducha ,nebo šum ,bylo by jasné že pochybovači se mílí ,ale takhle jim nahrává do karet. Což je velmi špatné a pro něj rozhodně "smrtící"

2) Měl by doložit i úplný film. Pokud teda natáčel od 12 do 5 hodin. Tak doložit celkový ,pěti hodinový film. Aby nikdo nemohl říct ,že udělal podvrch.

3) Vzít si do ruky EMF přístroj a položit ho před kameru. Pokud by vykazoval nadměrné hodnoty ,zase by se vše dokázalo.

Toto si prosím berte k srdci ,když posuzujete nějaká paranormální videa. A pokud opravdu jste postiženi tyranií nějakého ducha a bojíte se natočit video ,aby se Vám druzí nesmáli ,stačí dodržet těchto pár pravidel a všichni pochybovači nebudou mít šanci ,Vaše dílo jakkoli zpochybnit. Ano vždycky se najdou tací ,kteří tomu nebudou věřit ,ale i tak by jste to neměli vzdávat a svá tajemství si brát tzv. do hrobu.

Názory na rok 2012. Příjde opravdu apokalypsa?

18. června 2009 v 21:49 | KeltVelice peknej clanek Dexxac ... Me porad udivuje jak ty ve srovnani s nami nevyspele kmeny mohli znat tohle vsechno...ze by snad byli vice ponoreny svym duchem k prirode a skutecne umeli cist z hvezd.. Nekdy si jen tak rikam,ze bych chtel navstivit k |  Texty


!Vše je převzato z www.warforum.cz!2012-Proroctví,dohady a teorie

-To je rok 2012
Je toho plný internet....ale nejen ten...povídá se to...

V roce 2012 má přijít nový věk....nikdo neví co se přesně stane...existuje mnoho teorií...Někteří jsou přesvědčeni,že je to výmysl...někteří
jsou si tím zase jistí....Někdo v to věří protože ho prostě vzrušuje ta představa ....Ale kdo má pravdu?

Společně se zde se svými názory a postřehy budeme snažit odvodit nějaký závěr..
.

Všechna PRO:
-nikdy předtím nebylo tolik zvláštních a do sebe zapadajících okolností,tolik proroctví a nikdy předtím nebyla planeta Země v tak bídném stavu jako je dnes(globální oteplování,přelidnění atd...)

Všechna PROTI:
-takových předpovědí už bylo
-Vlivem masových volně dostupných prostředků(TV,internet atd.) je dnes snadné vymyslet si prakticky cokoli(aby tomu lidé věřili)...Vypustíte něco do světa a za chvíli máte hlouček lidí,který tomu začne věřit.....z hloučku se stane větší skupina,která začne výmysl rozšiřovat dál a začne k tomu přidávat různé náhody,takže opravdu dnes nevíte...čemu se dá věřit a čemu ne..

Od loob:
hmm ano o roku 2012 je opravdu hodně zmínek...
nejvíc je pro mě (a myslim spíš pro lidi ,kteří nechtějí věřit na něco víc než jenom na to co si můžou "šáhnout) přesvědčující Máyové... Jak již už zde psal Dexxac ,tak předpověděli konec světa na 2012. Trochu bych to rozepsal. Nevím co je pravda na tom ,že to byla věždba ,ale vím že roku 2012 končí jejich kalendář. A to je dost velká věc k zamyšlení. O Máyích se řiká ,že to byly vůbec vyjímeční lidé. Objevili číslo "Phí" dřív než "my" (my jsme ho objevili co já vim asi 10 století poté) A myslím ,že když někomu jako této vyjímečné rase skončí roku 2012 jejich kalendář ,tak že to něco znamená. Ano někdo by mohl říct ,že je to jenom NÁHODA ,ale pokud se nějakou dobu pohybujete v těchto končiních ,tak přijdete na to že náhoda NEEXISTUJE. Proto si myslim ,že roku 2012 se něco stane. Teď jde jenom o to co...

PS.: Spoustu článku na toto téma můžete najít zde

od gagun
nevěřím a těmto věcem věřit nebudu a proč protože již jak bylo mockrát vysvětkeno tak maiové vyhcázeli z hvězd není liž pravda že se obloha za ta staletí mohls změnot tak se sooudilo něco jiného

Tady je video o konci světaod Fenrir
Protože na počátku každého bytí je počátek i jeho zkázy, nic netrvá věčně LaughingLaughingLaughing

Já osobně mám rozporuplné pocity z roku 2012, především vidím že s lidmi se něco děje a není to jen moje paranoia nebo pomatení, všichni se hledáme a nalézáme jen pochybnosti, čímž nechci nijak kázat, ale je pravda že naše chápání je čím dál více orientováno na materiální podstatu a o duchovní naplnění už nikomu nejde, přitom o to v životě přece jde, o to něco prožít a něco sdílet s ostatními lidi (filmy a muziku vyjma WinkVery Happy ). Myslím si že rok 2012 je pouze symbolickým datem pro něco velkého.

od CorteX^

Mayské proroctví, rok 2012
Mayská proroctví byla vytvořena na základě jejich kalendářního systému. Mayský systém byl založen především na studování vztahu mezi pohyby nebeských těles a změnách v lidské společnosti.

Podle Tzolkina, prochází sluneční systém přes velký koloběh více než 5100 let, od r. 3113 před Kristem do r. 2012 po Kristu. V tomto velkém koloběhu prochází pohybující se sluneční systém a Země galaktickými chvějícími se paprsky, přicházejícími z jádra galaxie. Průměr příčného řezu tohoto záření se rovná 5 125 roků na Zemi, což znamená, že by Zemi trvalo 5 125 let zcela tímto zářením projít.

Je ovšem nutné zdůvodnit, proč Mayové počítali počátek letopočtu na zmíněné datum v roce 3114 před n.l. Náš letopočet začíná údajným dnem narození Ježíše Krista, i když i ten je možné těžko ověřit a spíše se jedná o církevním koncilem určené datum. Muslimové počítají počátek letopočtu od poutě Mohameda z Mekky do Mediny v roce 622 n.l, jiné kalendáře se počítají od údajného stvoření světa, Řekové od roku 5509 př.n.l. , židé od roku 3.761 př.n.l.

Mayové věřili, že sluneční systém prodělá po tomto velkém cyklu, ovlivněném galaktickým zářením, obrovské změny, nazývané Galaktickou synchronizací. Podle mayského proroctví je v tomto velkém koloběhu 13 fází s podrobným vylíčením vývoje každé fáze.

Podle mayského kalendáře je rok 1992 prvním rokem posledního období závěrečné 13 fáze, poslední fáze velkého koloběhu. V mayském kalendáři je toto poslední dvacetileté období nazýváno Období očišťování Země. V tomto období bude Země zcela očištěna, včetně lidských srdcí (toto proroctví je velmi podobné proroctví severoamerických indiánů). Špatné bude vymýceno, dobré bude ponecháno. Po Očištění vykročí Země z galaktických paprsků a dosáhne "Časové synchronizace".

Podle mayského kalendáře skončí tento cyklus lidské civilizace 31. prosince 2012. Poté lidstvo vstoupí do zcela nové civilizace, která je s touto stávající nesrovnatelná. V den zimního slunovratu se slunce spojí s křížovým bodem galaktické sluneční dráhy a rovníkem, vytvářejíc tak "nebeskou bránu" v "temné trhlině" Mléčné dráhy, což pro Zemi vypadá jako otevření "dveří do nebes".

Lze tomuto proroctví věřit?Hrou s čísly lze dokázat prakticky cokoli, pokud víme předem, co chceme dokázat. Mystika roku 2012 tedy může klidně vycházet z toho, že chceme dokázat, že v tomto roce se něco významného stane.

Různými postupy můžeme vždy dojít k tomu, že tento rok bude něčím významný, pokud však vezmeme v úvahu to, že nevíme, jak a kdy se měnila délka dne na Zemi, že žádný kalendář nevystihuje přesně astronomické datování vázané na polohu planet a Sluneční soustavy v galaxii a že vše je relativní vůči něčemu, a vezmeme-li v potaz prokázaný fakt, že v minulosti Země pravděpodobně docházelo vícekrát ke změně délky astronomického roku, jsou všechny výpočty zatíženy chybami.

Nelze tedy přesně stanovit datum konce čehokoli, lze jen tušit, že v budoucnosti se stane něco převratného. To je to, nač nás chtěly minulé civilizace upozornit a co naše věda nedokáže pochopit a stále ignoruje.


Konec materialistického myšlení
Je pravděpodobné, že konec mayského cyklu v roce 2012 nebude znamenat fyzickou likvidaci Země nějakou přírodní katastrofou, ale počátek nového období civilizace, kdy lidstvo bude okolnostmi donuceno pochopit, že dosavadní materialistickou spotřební společnost je třeba nahradit duchovně se rozvíjející společností se zcela rovnoprávným postavením jejích členů.

Zvláštní pozornost si zasluhuje odkaz starých MAYŮ, kteří prý byli přímou větví vysoce duchovně vyvinutého konglomerátu vzájemně provázaných civilizačních uskupení planetárního systému hvězdy MAYA v hvězdokupě PLEJÁD. Tito kosmičtí duchovní misionáři prý navštívili náš planetární systém. Všechny potřebné manuály a informace, určené obyvatelům Země, zakomponovali Mayové do svého kalendáře.


-lidi rádi lžou za různými účely(peníze,sláva a nebo prostě pro radost)End Of World
od Dexxac
Osobní názor..
Nemyslím si až tak že nás tady přijedou vystřílet Goauldi... nebo přesně na sekundu zničeho nic vybuchne planeta či přijede dj. jehova na vesmírnem skůtru... protože už jen díky časovým posunům by to na ten den platilo jen pro určitou část planety a USA by měli např už 1.1.2013.. ale spíše že se něco stane.. něco s vesmírem.. něco se může začít postupně hroutit,,,, slunce meteority... nebo pak se může dít něco ze Zemí.. třeba od té doby může začít zhasinat slunce.. jsou to všechno jen domněnky.. ale tenhle rok je jediný datum kterému trošku věřím že by se mohlo něco stát... různym sektám pro ktere ma byt koncem světa každy tyden nevěřím, ani podobným lidem co maji co dočinění s bohem... ale mayové mají něco do sebe.. je to tajemný národ a pochopili by jsme je až po důkladnem zkoumání a to kdo ví jestli Tongue

od CorteX^
Velice peknej clanek Dexxac ... Me porad udivuje jak ty ve srovnani s nami nevyspele kmeny mohli znat tohle vsechno...ze by snad byli vice ponoreny svym duchem k prirode a skutecne umeli cist z hvezd..

Nekdy si jen tak rikam,ze bych chtel navstivit kmen Hopi,ktery stale je a pokladam si otazku ,zda bych diky nim a jejich uceni dospel k jine vire nez jakou mam ted,ze by me naproto ohromily atd.......anebo druha moznost ze by to bylo tak neco primitivniho ty jejich praktiky atd. ze bych uz v podobne veci nikdy neveril..


To Wyrec....wow tak jsem celou tu vestbu precetl...vypada to na prvni pohled duveryhodne(vsechno sedi)...,ale podle me je to cisty vymysl..neverim ze by v ty dobe ,,videla'' dnesni svet ... ale kazdopadne je to zajimavy

od Wyrec
a podle starověkého Egypta: Roku 2008 mají zde na zem přiletět mimozemšťané předpovídá starověký Egypt, protože na zemi už jednou přiletěli jak oni žili.
Popis : tvorové , kteří zapáchali a ploché desky

A v bibli je prý napsané vše co se stane, např. zastřelení amerického prezidenta , útok na dvojčata atd. . Nedávno bylo zjištěno ,že v roce 2010-2015 bude 3.světová válka ! je to napsané v bibli a jak se na to přišlo ? Vyškrtávaly se písmena.
Bojovat bude Severní Amerika, Evropa, Asie. Válka se bude nazývat atomová.

Nevím co je na tom pravdy, ale někde jsem se to dočetl.. Wink

od smite
INAK O TYZDEN ZDRAZEJU CIGARETY,KTO MI VERI?Ked to pride tak nas to trapit uz nebude.Ale aj tak je to fraska.Stale slubuju konce sveta.Typujem,ze este o tom vznikne par knih a filmov pre namotavanie ludi a to ani niesom vestec.No je lahke predpokladat,ked ludia na vrchole maju len jeden smer - moc a prachy a slavu.


a ked sa nic nestane,tak jednoducho pride dalsi chytry ktory stanovi dalsi rok v ktorom zanikne svet(haha),aby sa zas malo o com hovorit a aby bolo na com zarabat.Nostradamusove predpovede ?(nechapem im,ale proste neviem preco sa mi zda pravdivy),no tiez to ludia prekrutia.Pretoze o tom vedia take iste hovno ako aj ja.Sorry za vyraz.Vzdy sa nostradamusova predpoved vyjasni az ked sa udalost stane.Myslim,ze to je preto tak lebo clovek nemoze pretvarat to co sa ma stat.mohol by tak mozno narusit nejaky sled zivota ak existuje.tazko povedat.mam iq urcite pod 110.v skole som bol riadne mimo zo vsetkeho.

a dalsia vec,som tu cital v topicu ze nostradamus vestil koniec sveta na rok 2000.zas ktosi hral chytreho z jeho predpovedami.

ved to je nelogicke.keby vestil koniec sveta na rok 2000 tak preco by teda vestil aj na dalsie roky po roku 2000?Zeby pre zabavu?
hehe
inak asi cim viac sa o tom ludia bavia tak tym viac famov vznika.a aj tak nikto nevie co bude.


teda tolko moj nazor.no tento moj posledny nazor sa mi bije s tym ze uznavam nostradama.ale on uz nezije tak si neprotirecim.ale neviem.nemam v tom nejak jasno.v podstate len uvahy.


SME LEN LUDIA A S TYM SA NEDOKAZU MNOHY VYROVNAT

od happyhour
Ono není nutné ten slunovrat 21.12.2012 chápat příliš apokalypticky. Může se jednat o jistý posun lidstva. zásadní změnu apod. A třeba už to probíhá, ten přechod na časové ose může být v horizonzu několika let.

Doporučuji si na toto téma vyhledat ještě něco z díla Terence McKenna - Timewave Zero, nebo-li Časová vlna nula. Je toho dost u nás i na YouTube.

Je to pohled na to samé s pomocí jiného matematického aparátu v kombinaci s významnými událostmi lidstva.

Můj názor si budete moc přečíst v nějakém následujícím článku. S pozdravem Jan "Kelt" Kříž
Posedlé plody těhotných žen

12. června 2009 v 22:06 | Kelt |  Texty
Posedlé plody těhotných žen

Vím že uplynula dlouhá doba od posledního tzv. lepšího článku na mém blogu. Omlouvám se ,ale v poslední době mám plno osobních a pracovních problémů a opravdu toho moc nestíhám. Dnes Vám ,svým fanouškům udělám radost. Jsem tu zase s článkem a dnes obzvláště zajímavým. Jedná se o Posedlé plody těhotných žen.
Na toto mě upozornil SW a za to mu tímto děkuji. Poté co jsem shlédl toto video ,neodolal jsem a musel jsem se o to zajímat dále.


První nejmenovaná žena
Zprvu bych se chtěl zajímat o zmiňované video. Vidíme zde úchvatné pohyby břicha. Dokázala by takto těhotná žena rozhýbat své břicho ? Pokud je těhotná ,tak i kdyby dělala dříve břišní tance, tohle by nesvedla a pokud tato žena je pouze tlustá a hraje těhotenství, tak pak by nebyly vidět zvláštní úkazy na pravé straně jejího břicha. Bohužel po patnácti minutovém hledání na České straně Gogolu ,jsem nenalezl nic jiného než odkazy na filmy a podobné zbytečnosti. Je vidět že můj blog a pár dalších webů ,jsou na České paranormální scéně opravdu unikem a další lidé se tohoto odvětví bojí. Nechápu proč. Je pravda že po pár dnech psaní těchto článků a prokousávání se k pravdě způsobuje nespavost a děsivé sny. Ale copak bych pro Vás neudělal. Pro moje milé čtenáře. Takže pokračujeme na Anglické části googlu. Bohužel google mlčí. Tak tedy se dívám do svých knih a našel jsem něco zajímavého.
Bohužel musíme zanechat tuto ženu svému osudu. Nevím nic o průběhu vymýtání ani jak dopadlo. Takže se na tento "problém" podívejme z širšího hlediska.

Proč démoni napadají zárodky alias embrya ?
Myslím si že je to vcelku pochopitelné. Podívejme se na to z tohohle hlediska. Koho by si měl vybrat démon na posednutí. Člověka ,který může volat o pomoc ,nebo něco dokonale nevinného a bezbranného jako je embryo. Už od pradávna se věří na posvátnost početí a zrodu dítěte. Vše je dokonale přírodou sehrané. Každý jsme dostali genetický základ, a pokud věříme i na božskou stránku věci a na osud ,tak i osud a nějaké předurčení. Je zřejmé že krev z pupeční šňůry má dokonalé léčivé schopnosti. Třeba v léčbě leukémie. I při Satanských rituálech na zrod Světlonoše se používají mrtvá lidská embrya ,nebo dokonce malé děti. Které jsou tvrdě cvičeny a zohavovány. Proto bych řekl že pro Satana a jeho démony je vhodné napadnout embryo. Posedlého člověka můžete v tom nejhorším případě zabít a nějak to ututlat. Ale i ten největší zabiják by asi nepitval těhotnou ženu ,proto aby vyndal embrya a odehnal démony. Další plus pro naši temnou stranu. Zrovna teď je u nás bouřka a řeknu Vám že psát takový článek a dívat se na podobná videa za zvuku hromu a světelných kulis blesků není nic příjemného. Jest-li dneska usnu ,netěším se na sny :D. Ale zpět k tématu. Dalším bodem by mohla být účelnost tohohle všeho. Možná že se démoni uklidní ,ale nezmizí. Jaké se asi narodí trojčata ? Byl bych velice zvědav ,jest-li hned od narození nebudou vykazovat nějakou výjimečnost. Třeba chuď k masu , drastické sáni z prsu a podobné. Možná budou tyto děti uneseny a začnou je Satanisté trénovat. Nic nemění na tom ,že renomovaní věštci ,říkali o blížející se Apokalypse na rok 2012. Tento případ by mohl být jedním z mnoha. Dostal jsem e-mail jest-li vše co píšu ve svých článkách myslím vážně. Odpověď je ano a to smrtelně. Většina lidí po přečtení těchto článků řekne že jsem vyšinutý blázen ,jiní se zaleknou a odejdou. Teď blesk trefil do sousedovi baráku. Asi nepíšu jen tak o něčem. Zpět k dotazu. Nepíši to pro sebe ,ale chtěl bych ,aby si lidé nad těmito články zastavili a řekli " Je tohle možné ve 21. století. Je tohle vůbec reálné a bylo reálné v dávných dobách. Na tyto otázky si musíte odpovědět samy. A samy si musíte udělat i obrázek o tomhle Všem. Ať chceme ,nebo ne ženy jsou mocné a embrya také. Co nás ještě čeká v tomhle čím dál tím víc bezcitném světě ? To nevím. Jedno vím určitě. Bude potřeba lovců ,budou potřeba lidé ,kteří jejich příběhy budou vyprávět. Jen tak tito lidé jako je ženy na videu přežijí. Protože když zavrhneme přirozenost a spirituálnost v našem moderním životě ,zabijeme i samy sebe. Toť vše přátelé a brzy naschle.


Váš Jan "Kelt" Kříž

Paranormalnijevy on-line

10. června 2009 v 15:50 | Kelt |  Lov
Takže až pojedeme na lov ,tak Vám budu dávat zprávy přímo z mobilu na této adrese. Takže dostanete živé zprávy přímo z místa. Paráda ne ?