Vlkodlaci a Lycantropie

8. února 2009 v 23:15 | Kelt |  Bestiář
Tento článek jsem připravoval dva měsíce. Dva měsíce víkendového studování knih,internetových stránek,všech možných druidských a pohanských zvyků , přečtění prokletých knih díky tzv:(Antiprokleťového léku) jsem tady se svoji teorií o Lycantropii , čili o Vlkodlacích. Toto je moje teorie a nemusí být pravdivá. Je jen na Vás jest-li to přijmete. Protože to je moje teorie vycházející z historických pramenů , mám na tento článek i teorii autorský zákon. Pokud přijdu na to že tento článek vydává někdo za svůj, nebo tuto teorii zveřejňuje za svoji , může být potrestán ve správným řízením pokutou 200 000,- Kč a donucen k omluvě. Myslím si že nechcete problémy ,proto kopírujte vždy s odkazem na můj blog!

Wikipedie uvádí
Lykantropie je psychické onemocnění, u kterého dochází k podstatné změně ve vnímání okolí a sebe sama. Člověk postihnutý touto nemocí sám sebe vnímá jako vlka, tomu odpovídá i to, že vydává bezděčně příslušné zvuky (vrčení) a také je velmi zmatený, špatně se orientuje.
Spousta případů by stála za zmínku, zmíním tento: Na psychiatrii byla přivezena velmi zmatená žena, vrčela, cloumala sebou i policisty kteří ji přivedli. Zpočátku se psycholog domníval, že jde o klasický případ schizofrenie, tedy bludy a rozdvojenou osobnost. Až když jí dali sedativa a ona se uklidnila, sdělila psychologovi, že sama sebe vidí jako vlka, že se tak vidí v zrcadle. Po několika týdenní léčbě pomocí terapie a antidepresiv již viděla v zrcadle svůj obličej, byla mírně rozrušená, tvrdila že jedno oko je normální a to druhé podivné, jakoby velmi zlé. Nikdy se nevyléčila úplně.
Název této duševní poruchy je odvozen od pověsti, podle které se Zeus rozzlobil na sobeckého a krutého krále Lyconu a proměnil ho v zuřivého vlka.

Ano dá se to říci že Lycantropie je vlastně psychická vlastnost. Lidé dostávají abnormální sílu ,jsou agresivní. Víte Ghůlové , jsou lidé ,kteří si konzumací masa , ničí tělo. Když konzumujete lidské maso ,dochází v těle pomalu k proměnám. Ta může trvat i několik let. Ze všech pohanských pramenů je vlkodlak nesmrtelný ,stejně jako Ghůl a oba se živí převážně lidským masem. Lycantropie je kletba Keltských druidů. Nechali se inspirovat od Zeuse a jejich pověst o vlkodlacích. Vždy při nástupu nového vůdce kmene , byl proklet. "Pokud přijme jiné víry než pohanské , budiž proklet do ďábelské podoby vlka a navždy zabíjej svoje blízké". Kvůli čemu to ? Církev začala okupovat země světa ,ničit původní víru a přetvářet obyvatele Irska,Čech atp. z pohanské víry na křesťanskou. Proto druidové se bránili tímto. A bylo to dosti účině a vždy se to prokázalo jako pravda. Druidové připravili speciální rituál. Ano znám ho. Tam ho "aplikovali" na nově zvoleném vůdci ,chcete li králi a ten pokud bude pokřtěný svěcenou vodou bude proklet do podoby vlkodlaka, další podmínkou je přijmout jejich víru a uvěřit v jediného boha. Ani se jim nedivím ,na jejich místě bych udělal to samé. Spisy některých kněží pojednávají a vyprávějí o tomto : "V době kdy jsem křtil jednoho z pohanských vůdců se mě zmocnil strach , po odříkávání svatých slov se zvedl vítr , padla tma , začal vykot vlků , vyli na měsíc jako divý. Najednou před námi stálo stvoření , byl to člověk ,ale jiný , byl silnější ,necítil bolest , chytili jsme ho ,ale po pár dnech pozorování toto stvoření zemřelo ". Církev toto samozřejmě popřela. Jak jinak.

Čili ve shrnutí. Podle mě jde o prokletí druidů na boj proti křesťanizaci celého světa.

Jak se nakazit?

1. Prokletí

Pokud znáte druida ,najděte si jejich knihu, nebudu říkat kterou ,prostě hledejte.Rituál spočívá v zaříkávání krále Lycona ,který za malý úplatek (Duše nějakého člověka) dá dotyčné osobě "ochranu" proti pokřtění. Postup: Vyvolá te ducha Lycona a z knihy přečtete formuly ,poté nabídnete jako dar lidskou duši , nejlépe dítě. Poté by měl stát dotyčný , co má být proklet v magickém kruhu. Většinou ten co vyvolá Lycona ,je zabit do pár dní. Hroznou smrtí ,jako trest. Druidové a další pohantčští čarodějové se rádi obětovali. !Dodatek: Ten co je proklet musí být ze šlechtického ,nebo čarodějného pohanského národa ,nejlépe Keltů. Jinak tento proces nepřežije! Toto neplatí na vyzívatele Lycona a na oběť! Tento rituál nemusíte dělat při úplňku. Je to přímo zakázáno ,prokletí má být postupné a né okamžíté!

2. Rituál

Tady jde o pravou a temnou černou magii. Zajděte do lesa (nemusím snad zdůrazňovat že při úplňku). Na okolní stromy přivažte okovy. Do okovů přidejte stříbrné hřeby, nejlépe s trochou tekutého stříbra ,aby se člověk , přeměněný ve vlka ,nemohl vykroutit. Udělejte magický kruch a velký oheň ,oltář potřístěte krví pany a připravte si panu vedle sebe. Přivažte jí ke stromu. Připravte si dítě. Vzívejte podle knihy viz. výše magickou formuli (Proč Vám neřeknu název knihy, protože na světě existují magoři a já pak nebudu tady lovit vlkodlaky!). Poté se připravte na úmorné připravování bylin , rituál by měl trvat od půlnoci do rozbřezku (alias do prvního zakokrhání). Druid, nebo někdo kdo umí ovládat dobře magii by měl vyzívat krále Lycona. Budoucí vlkodlak by měl být pohanské krve a dospělý. Je ještě plno podmínek. Je to těžký rituál.

3. Rituál
Jsem našel v prokleté knize a uvádět ho nebudu. Tady jde o omamné látky a sex ,takže radši ticho ,protože kdejaký feťák by ze sebe udělal Lycantropa! Při tomto rituálu dokážete vše vnímat i ve stavu vlkodlaka. Můžete dokonce mluvit. Jde o hodně temnou a starou černou magii. Vypadá to že tento rituál sloužit k lovení lycanů. Jak kreativní. Z tohoto stavu je možno návratu ,ale zanechá to psychické problémy dotyčného vlkodava.

4. Pokousání vlkodlakem
Ano vlkodlačí sliny mají v sobě specifický virus, můžete ho dostat líbáním od svého miláčka. Je to nemoc ,která se projeví až když je člověku nejhůře. Lycantrop nedokáže spáchat sebevraždu ,ale jen jednou ano. Když někoho miluje a jako vlkodlak miláčka svého zabije , poté dokáže spáchat sebevraždu. Takže nakazit se můžete takřka všude a ani doktoři se to nedoví.

5. Pokousání speciálním druhem vlků ,pravděpodobně vymřelí druh

Ano nekecám. Král Lycon prý dostal smečku vlků , dávno střežených v kopkách. Vypadá to na vlky z doby ještě šavlozubých tygrů. Prý tito vlci byli velice velcí ,asi 60 cm na vížku ,abnormálně na zvířata silní a dokázali ulovit takřka cokoli. Vypadali jako lycani ,až na to že toto byl speciální druh zvířat. Zeus prý toto dal Krály Lyconu z útěchy. Tito vlci vlastně nakazili Lycona. Měli určitý virus , který produkovali při nedostatku členů smečky. Čili lycantropie může postihovat lidi ,ale i zvířata. Tito vlci je vlastně využívali k lovu a pak se bez námahy nažrali. Vychytaný to druh. Prý v amazonských pralesích se dochovalo pár exemplářů. I tamní domorodci popisují velké zvíře , s podobou vlka. Je uctíváno některými kanibalskými kmeny. Tento virus by měl pro bojové účinky a na černém trhu hodnutu biliónů dolarů!

6. Sebe přesvědčování

Zkuste si každé ráno říkat jsem vlkodlak ,jsem vlkodlak a vaše přání se splní. Tady jde o víru v člověka v něco ,či-li o psychiku. Toto není běžná lycantropie ,ale případ pro psychiatry.


?Jak bojovat proti Lycanům?

1. Stříbro: Lycani nejsou náchylní na střeli ,různé jedy , prostě jim ublíží stříbro. Ničí to vlastně jed v jejich žilách. Lycantropie je jed ,jako by onemocnění. Stříbro zabraňuje šíření této nemoci ,ale úplně zabíjí všechny napadené krvinky ,orgány touto nemocí. Bohužel zemře.

2.Vymítání: Ano toto lze taky. Dokáží to jen druidové a potřebují na to lidské objeti a je to největší černá magie co člověk zná. Hrůza a většinou to nefunguje.

3.Svěcená voda: Když Vás kousne lycan ,vypláchněte ihned ránu svěcenou vodou. Prý zabraňuje ráně produkovat do těla nebezpečný virus lycantropie.


4.Amputace: Je to tvrdé ,ale když Vás lycan kousne do nohy ,tak si ji radši usekněte. Zabráníte jedu dostat se do srdce a tím pádem se nestanete lycanem. Až srdce tento jed prožene krevním systémem a napadne vše.

5.Zabití předešlého vlka: Nějaký lycantrop Vám pokousal kamaráda, tak máte 24 hodin než bude pozdě. Zabíte lycana ,který Vás pokousal ,nebo Vašeho kamaráda. Po uplynutí 24 hodin je pozdě.

6.Vyvolání lycona: Všichni lycani berou Lycona jako krále. Proto ho bez mezně poslouchají. Pokud se Vám to povede ,tak zabráníte kamarádovi Vás sežrat, ale stojí to duši nakaženého ,takže ho radši zabíte. Toto nefunguje vždycky!


7.Zabití tím samým druhem: To znamená že existují boje lycanů na život a smrt. Většinou při nedostatku potravy.

8. Vyvolat vlkodava : Viz: Rituál tři.

Stádia nemoci
1.Hořečnaté stavy. Hnisající rána. Příznaky jako vzteklina.
2.Výpadky paměti , touha výt , touha po masu.
3.Náměsíčnost ,zlepšení pěti smyslů. Schopnost slyšet tep , zvětšení zubů a formování jich.
4. Při úplňku se probouzíte někde jinde, jste většinou od krve, nemáte šaty , atp.
5. Začínají vám vyrůstat chlupy hustěji a začíná se obličej měnit ,růst nehtů atp. Prostě se mění genetika.
6.Totálně vidíte v sobě vlka. Nedokážete ovládat tělo ,nemůžete. Vybavujete si vše. Jste vězni vlastního těla.
7. Zvlčení Díky lidskému masu , jste se změnil ve zvíře. Nedokážete myslet lidsky. Prostě ste zvíře. Už nejsou proměny. Vypadáte jako vlk viz. výše. Nedokážete už myslet na nic jiného než na jídlo a sex.

Dodatek:Toto je hodně zjednodušené. Existují i mezičasy a podobně. O tom někdy jindy.


Shrnutí
Tady nepojednávám jest-li vlkodlaci existují ,nebo ne. Prostě je to nemoc ,jako chřipka, nemoc z temných časů přenášená předchůdci vlků. Nemoc tak strašná a přitom dokonalá. Jde o nemoc. Někdy i o psychickou nemoc. Jde také o prokletí. Prostě je to hnus a my jako lovci je musíme lovit!

Poslední info

Vlkodlaci jsou samotáři ,ale můžou být i ve smečkách. Žijí několik stovek let ,odhadem se dožívají tři sta let. Dělají si úkryty převážně v jeskyních ,horách , jsou velice dobře přizpůsobivý. Oběti často chybí srdce a je rozdrápané. Většinou ve stavu hojnosti. V hladu zhltnou vše. Mohou vydržet bez jídla a krve několik měsíců. Nepijí vodu ,ale krev. Vodu jen zřídka. Nesnáší stříbro a jsou háklivý na svěcenou vodu v jídle. Mají potom průjmy. Přitom jak jsou velcí ,chodí tiše. Loví pouze při úplňku. Jen výjimečně mimo něj. Jsou chytří a lstivý. Les je jejich domovem. Umí šplhat i běhat, prostě jsou to mašiny na zabíjení. Nemoc , ze které se těžko někdo vyléčí.

Myslím si že jsem se vyčerpal. Snad se Vám moje teorie líbí ,pokud ne, nemusíte jí věřit. Toto jsou moje poznatky ze studia. Tohle je můj názor.

Dodatek: Dotazy , podrobnější informace , názory prosím pište zde, je to lepší než tady na blogu. Děkuji 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Zuzka Zuzka | 9. února 2009 v 15:16 | Reagovat

každý máme zodpovědnost jen sami za sebe...někdy ovšem i za jiné lidi a to v těchle případech...jestliže uveřejníme na stránkách něco podobného - jak vyvolávat to či ono...mno nevím, kolik zdravého rozumu v sobě člověče chováš, ale myslím, že asi moc ne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jojo, všechno se sčítá a násobí...takže...jestliže nějaký další hňup tohle všechno zvládne, a bude se řídit tvým návodem, tvůj podíl vinny je obrovský. Takže...přeji klidné spaní

2 Kelt Kelt | E-mail | Web | 9. února 2009 v 17:20 | Reagovat

2 Zuzka. Ty popíráš vlastně tradice, pověsti, které se tradují už několik století.Ty to nemáš v hlavě v pořádku ,protože jsi jen rozmazlená holčička z moderních vynálezů. O duchovnu nemáš ani páru. Ano ty jsi ta , co jen odmítá přijmout fakta. Prosím neurážej mě ,já ti taky nepíšu jaká jsi kráva i když mohu! Nepíšu jsem návody ,ale jen to že to podle starých čarodějů, druidů atp. lze. Jsi ještě nedospělá osoba ,proto tento blog nečti ,není určen pro tebe ;-)

3 SW SW | 13. února 2009 v 12:15 | Reagovat

xD

4 lycan lycan | E-mail | 30. června 2009 v 13:39 | Reagovat

já jsem lycan ahá nikdo mi nevěří žené já se pomstím

5 Kelt Kelt | E-mail | Web | 6. července 2009 v 9:57 | Reagovat

Ne nevěří a že se pomstíš, no stříbrný kůl se vždycky najde ty Lycane :D

6 :D :D | 4. října 2009 v 12:58 | Reagovat

ježiš to je ale pičovina

7 Kelt Kelt | E-mail | Web | 4. října 2009 v 14:08 | Reagovat

[6]: Tvůj názor ;-)

8 Michellk@ Michellk@ | Web | 7. října 2009 v 16:11 | Reagovat

Nemůžete tohle všechno brát doslova-podle mě se autor snažil o popsání a přiblížení výše uvedeného stavu a jestli to někdo opravdu zkusí a zblázní se z toho, vina bude jen a jen na něm, protože zodpovědnost za sebe nese každý sám.Toť můj názor...

9 Kelt Kelt | E-mail | Web | 7. října 2009 v 16:13 | Reagovat

[8]: Díky za zastání. Přesně tak máš pravdu ;-) tak jsem to myslel.

10 Dollis Dollis | Web | 5. listopadu 2009 v 6:45 | Reagovat

no je to tak dlhe ,ze som ani cele necitala ale tak...

11 Kelt Kelt | E-mail | Web | 5. listopadu 2009 v 16:46 | Reagovat

[10]: Nikoho to číst nenutím ;-) a nikoho nenutím se mnou souhlasit ;-)

12 Spie Spie | E-mail | 11. listopadu 2009 v 16:41 | Reagovat

Cawte...ja som sem isiel hlavne preto, aby som zistil, ze ako sa da stat vlkodlakom...

13 georgi georgi | 14. listopadu 2009 v 10:27 | Reagovat

Kdysi jsem se setkal s člověkem který tvrdil a možná že to byla i pravda,že se mění v něco co lidem připadá jako hrůza či pitomá pověst. žil jsem sním po dobu pár měsíců a pár dní studoval jeho chování. Je fakt že mi to přišlo divné ale opravdu se sním něco dělo.Nedokažu popsat dost co to bylo,ale jediné co vím že po půl roce zmizel a nikdo neví kam. třeba vás můj příběh bude zájímat kdo ví...

14 Kelt Kelt | E-mail | Web | 14. listopadu 2009 v 10:45 | Reagovat

[13]: Určitě mě zajímá. Pokud bys to mohl hodin na moje fórum (http://paranormalnijevy.gettalk.net/), byl bych ti vděčný :-)

15 Spie Spie | E-mail | 14. listopadu 2009 v 21:37 | Reagovat

to ja velmi zaujimave...dost ma to zaujima, ked chces, mozes mi napisat mail, pokecame o tom spolu...diki

16 Kelt Kelt | E-mail | Web | 15. listopadu 2009 v 0:23 | Reagovat

[15]: http://paranormalnijevy.gettalk.net/ nebo se zaregistruj na tomto našem foru a můžeme pokecat tam :-)

17 Mikky Mikky | 7. prosince 2009 v 9:20 | Reagovat

Jak se Tu Mate Lidicky? Jo Mimochodem mas pekny Block chtel sem ze zeptat jak je to v tom odstavci shrnuti ...-Prostě je to hnus a my jako lovci je musíme lovit!....-Tim padem nepatrim Mezi Lovce ALe tu Korist....Zbohem ...Bloods...!

18 Mikky Mikky | 7. prosince 2009 v 9:24 | Reagovat

Newerite je mi to jasne ale kdo odsut v divocine na slovenskem uzemi odchytl vlka a požil Vlčí Mozek Hodne zvás Netusí coje to za stavi !!! Kdyz kazdy Uplnek se modli za to aby nikomu neublizil? neni to jednoduche a ten chtic po lidske krvi a masu!!! Ve spolecnosti mezi lidmi Stale a neustale poslouchat Lidsky tep Newite Co to je!!!....Bloods....!!!

19 Mikky Mikky | 7. prosince 2009 v 9:28 | Reagovat

To Neni zdaleka Vse Stravil bych tu hodne dlouhou chvily !!! ale proc naco To rikat a roznaset to dal? stejne spousta z vas neweri... Jen uz Pomalu nemzu do spolecnosti!!! poznavaji na me totis nic netusici lide neco zvlastniho nejvice skrs oci a zvetsene spicaky neni to normalni ale Pro me je to dar!!!....

20 Martin Martin | E-mail | 7. prosince 2009 v 12:26 | Reagovat

Čau ja se chci jen se chci na neco zeptat. Skoro vse vim o vlkodlacich... Ale docela by me zajimalo jak je to s upirama... Diky za odpovedi :)

21 Mikky Mikky | 7. prosince 2009 v 13:17 | Reagovat

Martine slisel si nekdy o virusu V5 .....Mikky...Bloods...

22 Mikky Mikky | 7. prosince 2009 v 13:32 | Reagovat

Je to Martine upiri vyrus Nazyvany jako Virus V5....Bloods....

23 Mikky Mikky | 7. prosince 2009 v 19:09 | Reagovat

Mohli by sme martine nekdy pokecat o likanech take toho vim mnoho!!!...Bloods...

24 Spike Spike | 16. prosince 2009 v 21:41 | Reagovat

[23]: ty chces povedat, ze si vlkodlak hej?? tak to ma zaujima :D neboj sa aj ja verim na vlkodlakov, a mam k nim blizsie nez si mylsis

25 Mikky Mikky | 26. prosince 2009 v 13:36 | Reagovat

jak moc Blizko ? povidej zajima me to.....! sem zvedavi co mi povis!...Bloods...

26 Spike Spike | 2. ledna 2010 v 21:20 | Reagovat

xD ty si myslis ze to TU na verejnosti budem rozoberat? tak to si na omyle :-)
Mam s tym zle skusenosti :-)

27 Mikky Mikky | 15. ledna 2010 v 16:08 | Reagovat

jak zle skusenosti tak mi dej svuj mail a muzeme si napsat co ty na to?... :-)

28 Spike Spike | E-mail | 21. ledna 2010 v 18:14 | Reagovat

ok napisal som ho

29 zahadolog zahadolog | Web | 7. února 2010 v 15:02 | Reagovat

Při svém výzkumu jsem došel k závěru, že všechny legendy o vlkodlacích mají původ v tomhle: http://gebirgehund.ezin.cz/  O_O

30 Lukinus Lukinus | E-mail | 24. března 2010 v 21:30 | Reagovat

Gebirgehund je téma, které jsem se rozhodl intenzivně prozkoumat. Pokud o něm máte jakékoli informace, pište mi na mail. Moje poznatky jsem shrnul na http://kryptozoolog.blog.cz

31 Noctowl Noctowl | 1. června 2010 v 15:51 | Reagovat

Nazdar lidi.
Jsem obrovským milovníkem tohoto webu !
Spousta lidí by si ho kvůli jeho délce nepřečetla ,ale já ho zhltnul úplně celý !
Hele, ty Kelte, nebo jak si říkáš, řeknu ti: je to super !!!!
Já ti zase poradím jednu věc. Zkus někdy vyvolávání duchů. Já osobně vůbec nevěřím takovým těm blábolům jako že Duchové jsou v podobě nějakých průhledných příšer či tak. Je to možné, protože se můžou zjevit jak chtějí, ale není to jejich pravá podoba. Nechal jsem do sebe proudit jejich sílu a vážně to funguje. Neříkám, že to musí být pravda, třeba jsem na to až tak přehnaně myslel, že jsem se cítil magicky mocnější, ale na mě to fungovalo !!! :-) Více o vyvolávání duchů nalezneš na Wikipedii. Já osobně jsem akorát užíval jejich síly pro PSI, ale bylo to něco i tak ...
Více o PSI na http://www.mujsvetmagie.estranky.cz/
Duchové s námi komunikují, jenomže my se to musíme naučit vnímat ... ;-)

32 Kelt Kelt | E-mail | Web | 1. června 2010 v 16:20 | Reagovat

[31]: Těší mě, že má má můj blog i velmi skalní fanoušky, kteří si dali tu práci a celý ho přečetli. Je to pro mě čest a zároveň odměna, kterou jsem dostal za hodiny dřiny a práce. Blog můj sice nyní stagnuje, kvůli mým osobním problémům, ale vše se snad dá co nejdříve opět do pořádku. Plánuji zase začít psát články, tak se těšte. Vyvolávání duchů v blízké budoucnosti neplánuji, ale děkuji, že jsi pro nás sdělil svůj zážitek. Třeba to některé lidi naláká se do něčeho podobného pustit, nebo jít od toho dál.

33 Shanny Shanny | E-mail | 23. června 2010 v 8:44 | Reagovat

Pořeboval bych poradit......už dva týdny mám divný pocity.....a včera ráno jsem se vzbudil někde u lesa a nepamatoval si co se stalo.....a měl jsem zkrvavený ruce....je možný že se ze mě stává lycan

34 ´Džonyy ´Džonyy | 26. června 2010 v 20:47 | Reagovat

mám dotaz lížou si licani kulky ?? když se změní ?? :-)  :-D

35 Džony Džony | 26. června 2010 v 20:48 | Reagovat

já ti řeknu co se stalo šel si ožralej z hospody a narazil si na holku co měla menzes :-D :-D

36 Shanny Shanny | E-mail | 29. června 2010 v 8:12 | Reagovat

To by možná bylo tak jak to říkáš kdybych v nějaký hodpodě byl:D....takže asi nebude možný že jsem byl ožralej

37 Asi taky magor Asi taky magor | 6. července 2010 v 2:43 | Reagovat

Všichni tady jste nemocný lidi....Už dlouho jsem se tak nepobavil... :-D

38 LYCAN LYCAN | 9. července 2010 v 14:57 | Reagovat

300 let jdi někam my sme nesmrtelní a nejsme jen zvířeta.. a pijeme i vodu a luna nás neovlivnuje...

39 LYCAN LYCAN | 9. července 2010 v 15:00 | Reagovat

vy co vtipkujete proklínám vás v démona který se živí lidskou krví... budete navždy blkoudit po světě bez duše....

40 .ahoj. .ahoj. | Web | 12. července 2010 v 21:12 | Reagovat

Ahoj

41 Pravda Pravda | 30. července 2010 v 0:49 | Reagovat

Pravda vyjde brzy najevo

42 LYKANKA LYKANKA | 22. září 2010 v 13:25 | Reagovat

Ake ironicke ..ked ludia fanaticky tuzia byt svojimi predstavami ovlivnia svoje presvedcenia a v horsich pripadoch praktyzuju rituali v ktorych najdu iba smrt..uvaha to ze clovek chce byt vlkodlakom neznamena ze by sa nim aj mal stat..kazdy ma svoj osud ale ten mu je dany jeho prichodom na zem metaforicky chcem naznacit ze sa tak ty nazvyme to ludia vyvoleny tak narodia..tak tiez mam silne pochybnosti o tom ze tu niekto aj vie dvovod preco sa nim stat..ak si vas osud vyberie stanete sa nim..ak si vyberiete ritual bez dostatocnych skusenosti..akurat svojou dusou nasytite vlcieho ducha..lutost je choroba

43 CedrickNewmann CedrickNewmann | E-mail | 15. listopadu 2010 v 18:32 | Reagovat

Ne fakt si myslíte že osoba která je vlkodlak anb. má  Lycantropii za to může???
A zabíjet je to na nic.
Má celkem 10 smyslů.
A věřtemi že já o tom vím hodně.

44 Nelly Nelly | 21. února 2011 v 18:10 | Reagovat

Me se to docela líbilo :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  ;-)  :-D

45 Nelly Nelly | 21. února 2011 v 18:10 | Reagovat

A já na ně věřim :D

46 lycanka lycanka | 13. dubna 2011 v 19:22 | Reagovat

no jo moji přátelé už mají skoro všechno co k tomu rituálu potřebují i toho druida ještě pár věcí a jdou do toho!!!trvalo jim 5 měsíců než to všechno sehnali a jdou do toho všichni

47 Visor Visor | E-mail | 12. května 2011 v 22:00 | Reagovat

hele hosi kdyz nekdo udela ritual a povedl by se mu promenil by se jen tu noc? nebo by se menil navzdy? :-?

48 lukas lukas | E-mail | 21. května 2011 v 16:27 | Reagovat

sem lykan ! O_O  :-D

49 nikdo nikdo | 22. května 2011 v 22:19 | Reagovat

takhle sem se uz dlouho nezasmal, co v tech komentarich pisete, :-D  hlavne ten komentar a dotaz jestli si lycani lizou kulky kdyz se promeni :-D :-D z toho sem brečel smíchy :-D

50 Predator Predator | 30. června 2011 v 21:03 | Reagovat

lidi lidi....tenhle chlap v tom clanku chtel jen rict ze jestli tomu verite jste blaznia vidim ze blaznu je tu dost a fanatiku co chcou udelat ruzny ritualy taky... 8-O

51 Predator Predator | 30. června 2011 v 21:33 | Reagovat

osobne nevim jestli jsou ale myslim ze ne

52 Draix Draix | E-mail | 22. července 2011 v 23:56 | Reagovat

jo tak tohel muzu taky napsat ze vim vsehcno o tom jak se stat vlkodlakem ale ze je to v jendy takovi knizce ( ktera mezinami neexistuje ) a ze to nidkomu hledat nebudu, protoze su "lovec vlkodlaku" a lovit je pak nebudu T_T mam z tebe vazny strach - bacha jestlis tu psychologickou chorobu nechytil taky xD

53 LAVONNEHolcomb LAVONNEHolcomb | E-mail | Web | 1. srpna 2011 v 20:34 | Reagovat

It's perfect that we are able to receive the <a href="http://bestfinance-blog.com/topics/personal-loans">personal loans</a> moreover, it opens completely new chances.

54 verim verim | E-mail | 7. srpna 2011 v 15:10 | Reagovat

jeto moc pekna stranka   a na vlkouše verim :)

55 Wiliam Wiliam | E-mail | 10. září 2011 v 16:51 | Reagovat

Jé hloupé že v tolidi nevěří, člověk si svůj osud nevybíra ale může ho změnit.. Mimochodem Lycana Lycanka až tu budete každopádně mi dejte o sobě vědět bude nás mnohem více..!

56 Damon666 Damon666 | 16. března 2012 v 18:56 | Reagovat

Musím uznát že seš to napsal velice pekne hlavne ty rituály su zaimavé ovšem trochu drastické... :-) ale stejne klobuk dolu ;-)

57 Damon666 Damon666 | 16. března 2012 v 19:02 | Reagovat

Ješte neco chtel bych název té knihy ale napiš mi to prosím radši do e-mailu predsa len ceceme tu keždýho druhýho mít vlkodlaka tak....k tomu rituálu 2 název knihy na email Damon321@azet.sk dik a taky múžme ješte popsát velice me to totiž zajímá :)

58 mortgage loans mortgage loans | E-mail | Web | 30. června 2012 v 9:17 | Reagovat

I think that to receive the credit loans "goodfinance-blog.com" from creditors you ought to present a firm motivation. But, once I have got a secured loan, because I wanted to buy a car.

59 Kačka Kačka | 19. září 2012 v 17:00 | Reagovat

šly jsme jednou s kámoškama na hřbytov a jedna z kámošek měla woodoo panenku,černou svíčku,špičatý klacek.Zapálila svíčku vzala klacek a probodla panenku.A najednou jsem viděla asi 20m od nás ja proběhla hodně rychle nějaká vysoká postava myslela jsem že je to nějakej člověk.Ale pak jsem se neudržela a zařvala jsem a kámošky se zvedli a utíkali ze hřbytova pryč.Ale kousek za hřbytovní bránou se kámošce sekl mobyl tak ho restartovala a zachvilku jí někdo volal a řval jí někdo do toho telefonu jako kdyby tam někoho vraždili.Pak začlo uplně lejt jak z konve a začla strašná bouřka ale jinak bylo nádherně jasno.Den předtím se mi tohle zdálo že se to stane ale nečekala jsem že se to stane doopravdy.A až do te´d se furt ohlížím za sebe když du na hřbytov :-x  :-x  :-x  :-x :-(  :-(  :-(   :-( O_O  O_O  O_O

60 Petra Petra | 29. listopadu 2012 v 15:48 | Reagovat

bojím se protože začínám být agresivní

61 Petra Petra | 29. listopadu 2012 v 15:51 | Reagovat

bojím se čimdál tim víc protože my každy večer žloutnou oči a jsem agresivní na svého psa

62 Whitewolf (normální vlk ne lycan) Whitewolf (normální vlk ne lycan) | 10. května 2013 v 13:59 | Reagovat

at žijou jen normální vlci haůů [:tired:]

63 asdf asdf | 7. července 2013 v 11:35 | Reagovat

Tou pokutou 200 000,- si me fakt dostal! :D Kolik ti je? 5? Myslis ze se nekde budou zaobirat zkopcenym clankem o vlkodlacich? :DDDD Jak tady ctu ty komenty...jo vsichni jste strasny vlkodlaci a zloutnou vam oci a jste agresivni :D proberte se fakt!!

64 unokow unokow | E-mail | 8. ledna 2014 v 18:28 | Reagovat

Kdo si myslí že je vlkodlak, nebo to o sobě ví, rád bych se snim setkal a podiskutoval o tom mezi čtyřma očima. Napište prosím na e-mail děkuji.

65 goo goo | 11. března 2014 v 18:08 | Reagovat

ja bych rada vedela jestli se muzu stat vilou .

66 goo goo | 11. března 2014 v 18:15 | Reagovat

[61]: je to pravda

67 goo goo | 12. března 2014 v 12:46 | Reagovat

ja jse bojim O_O  O_O  ???

68 p4vlus-true p4vlus-true | 12. srpna 2014 v 13:18 | Reagovat

vy jste pokrytecky blbecci..pises na blog uplne prekrouceny pravdy a skutecnosti, ostatne jako kazdej druhej.. je mi z vas smutno ale nadruhou stranu jsem i rad ze nevite ubec nic :) ;-)

69 sisk sisk | Web | 22. června 2015 v 17:11 | Reagovat

online pujcky náměšť nad oslavou :-|

70 Štěně Štěně | 29. srpna 2015 v 15:29 | Reagovat

Pokud vás vlkodlaci tak moc zajímají, můžu vám podat informace o vlkodlacích, které nikde na internetu nenajdete.
Tady je můj email: kaja.kukalova@seznam.cz

71 Lilith-Hermioona Lilith-Hermioona | 3. ledna 2016 v 2:52 | Reagovat

nechte ho být pokud vím tak tohle je jeho názor a on vás do ničeho nenutí
mě osobně se ten blog líbí jak je tam napsáno co se s člověkem stane když něco s toho udělá
máš opravdu moc hezký blog :-D
a ano miluju vlkodlaky XD

72 blackwolf17 blackwolf17 | 5. ledna 2016 v 21:11 | Reagovat

[68]: samu jsou kreteni co na vlky/lykany neveri jsou to jen az moc velicy chytrolini kteri musi mit vzdy pravdu. Jsou to jen vyjeb... P... Ktere neveri na vlky. Je mi z nich zle :-!

73 Anonym Anonym | 11. dubna 2016 v 8:20 | Reagovat

čarodějky se zrodily z popela dračího
požádej dábla samotného jenž umř!
kdo si to přečet tak to musí napsat
jinak bych zemřela do 5 dnů kdo si to úpřečet musí to napsat do jinýho
blogu

74 RasenGenaCZ RasenGenaCZ | E-mail | 12. dubna 2016 v 19:33 | Reagovat

Jestli někdo napíše že je werwolf tak ho lovci rovnou vyřídí :-D

75 Lucius Lucius | E-mail | 17. srpna 2016 v 3:58 | Reagovat

Ahoj vim o lykanech celkem dost, ale co před 4 dny našli moji kámoši mi nejde na rozum.
Zdase zě to nepouzivali lidi ale nekdo nebo neco co bylo člověkem, ale teđ už není. Když to nekoho bude zajímat pošlu foto.

76 Eliss Eliss | 18. srpna 2016 v 12:07 | Reagovat

Ahoj mě je 17 a jsem do vlkodlaků a upírů blázen a věřím tomu, co tu píšeš at si lidé myslí co chtěj jo a tvůj blog se mi strašně moc líbí :D

77 Kelt Kelt | 23. října 2016 v 11:54 | Reagovat

Druidi nemají knihy to byl zákon aby se jejich nauka nedostala do špatných rukou tudíž sis to vymislel a navíc král lycon není v keltské mytologii. Zeus není keltský búh atd...
Je to blbost, neříkam že neexistují, ale pokud někdo tvrdí že je to kletna tak je to truchu blbost, pofle mé teorie jsou vlkodlaci jedinci s darem od boha Cernunnose.

78 T T | E-mail | 27. října 2016 v 16:39 | Reagovat

Ahoj! Přijde mi to dost zajímavé a myslím si že pravdivé jen by mě zajímalo kdy byl naposled nějaký viděn a kde. Je to zvláštní ale hodně mě to tahne a tak...

79 vali vali | E-mail | 27. dubna 2017 v 14:38 | Reagovat

chci byt lykanem :-(  :-|

80 vali vali | E-mail | 27. dubna 2017 v 14:43 | Reagovat

[77]:ja taky verim ve vlkodlaky miluju vlkodlaky ja jsem shifer vlkodlačka :-)  :-(  :-|

81 Street view Street view | E-mail | Web | 25. května 2017 v 5:23 | Reagovat

•    You’ve done such an amazing job. I really love your article. 8-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama