Únor 2009

Záhadná zařízení + Area 51

26. února 2009 v 18:24 | Kelt |  Konspirační teorie
Promiňte. Blog zase blbnul tak jsem nemohl nic přidat. Tak tady splácím svůj rest.

PS: Ode dneška také píši pro web www.paranormal.4ll.eu , články které tam budu psát ,budou i tady, takže se nemusíte bát že o něco příjdete ;-)

Záhadná zařízení + Area 51

Ano všichni známe USA ,všichni známe Rusko. Víme o jejich profláknutých zařízeních. Ale co ještě před námi skrývají. Jak je možné že se v Nevadské poušti nachází "vězení" Qvantanámo a jsou v něm mučeni lidé , podezřelý z terorismu ? To mě zaráží. Ne že bych byl proti tomu ,aby se lidé obvinění z terorismu zpovídali spravedlnosti a pokud jsou usvědčeni ,taky bych ty parchanty mučil jedna báseň. Otázkou je kolik zařízení ,podobné Qvantanámo má Amerika. Kolik zařízení má Rusko na Sibiři. To je otázka.

Všichni známe scifi filmy. Všichni víme jak Američané dělají pokusy na lidech a snaží se vytvořit bezchybného vojáka. Já si myslím že tohle není otázka scifi. Ale pravda. Americká vláda určitě může umlčet jakéhokoli člověka, jakoukoli společnost. Jen stačí lusknout prsty. Jako je kauza se zajímavým sektorem 51 , jsou i další zařízení někde v poušti? Opravdu se tam mučí mimozemšťani ? Odpověď možná spočívá nevině na youtube. Podívejme se na některá videa a rozeberme je spolu.

Area 51 Videa

Hrad Houska

12. února 2009 v 17:51 | Kelt |  Záhadná místa
Houska

Tak si určitě říkáte co je na hradu Houska zajímavé ? Já Vám to hned sdělím. Hrad houska je situován podle jejich stránek a skutečnosti je situován tak , že hrad je uvnitř a vlastně v něm nejsou žádné budovy , všechno je situováno v podhradí což je velmi záhadné. Prostě to co tam je , tam mělo za každou cenu zůstat. Ano mělo by tam být peklo ,alias brána do pekla.

Pověsti

O odsouzenci

V prostorách hradu byla průrva do pekla. Obyvatelé hradu chtěli vědět, jak takové peklo vypadá. Jednoho dne se rozhodli, že to zjistí a nabídli odsouzenému na smrt milost, pokud se do pekla vydá a řekne co tam viděl. Trestanec souhlasil, což neměl dělat. Spustili ho do průrvy a po několika minutách uslyšeli zoufalý křik. Okamžitě ho vytáhli a nemohli uvěřit vlastním očím. Odsouzenec byl šedivý a zestárl o mnoho desítek let. O peklu, ani o tom co viděl, nechtěl mluvit a za pár dní zemřel šílenstvím. Lidé se báli a tak se pokusili díru zasypat. To se jim ovšem nepovedlo, na jejím místě postavili kapli, která rojení čertů měla zabránit.
Vůdce zlotřilců - Oront

Kolem 17. století se na hradě usadila banda švédských zlotřilých vojáků. Vedl je Oront, který byl prý ve spolku s ďáblem, od kterého dostal kouzelnou černou slepičku. Ta prý přinášela svému pánovi nesmrtelnost. Banda bez milosti plenila celé okolí, což se samozřejmě nelíbilo místním poddaným. Ti se rozhodli, že čaroděje přemůžou. Místní vědma očarovala pušky myslivců, v nedaleké kovárně pro ně ulili speciální kule. Myslivci se schovali ve starém domě nedaleko hradu. Zavolali na Oronta. Ten se vyklonil z okna, netušil totiž, že jde o lest. Dříve než se stihl rozkoukat, myslivci po něm vypálili a neminuli. Černokněžník už nestačil přivolat svou kouzelnou slepičku, padl k zemi mrtev. Od té doby prý bloudí po hradě a hledá svou černou slepici, která mu dopomůže zpět mezi živé.
Nedostatek vody

Záhady

Na hradě a v jeho okolí je nedostatek vody, který je prý způsoben tím, že čert, který se usadil v hradní studni, zahradil všechny prameny v okolí. Co je na čertovi ve studni pravdy, to nikdo neví, ale to, že je zde o vodu nouze, je známý fakt.
Ďáblův kámen

Pod hradem, nedaleko myslivny, leží ďáblův kámen. Dostal název podle čerta, který tudy nesl do pekla jednoho lakomého a zlého sedláka. Ten byl prý tak těžký, že se čert unavil a rozhodl se zde odpočinout. Když se z místa zvedl, zůstala po něm na kameni památka v podobě otisku kopyta a řetězu. Od té doby se tomuto místu neřekne jinak než "U ďáblova kamene".

Kaple

Hradní kaple stojí přímo uprostřed hradu, zatímco hospodářské budovy jsou umístěny mimo areál. Tento fakt vzbuzuje otázku, proč tomu tak je. Mnoho historiků se domnívalo, že je zde ukryto něco, co se nesmí dostat ven. Po celá staletí se na téměř bezvýznamný hrad, který ležel mimo všechny obchodní stezky, sjížděli významní čeští páni.

Tajuplnost kaple ještě podporuje fakt, že její zdi jsou neustále vlhké a porostlé lišejníkem, ale okolní stěny jsou naprosto suché.
Fotografie

Další záhada se vztahuje k fotografování. Fotky z Housky prý nikdy dobře nevyjdou. Buď fotografovaná osoba nehledí do aparátu, nebo se snímek nezdaří vůbec. Většina lidí tuto skutečnost potvrzuje. Pokud jim nevěříte, vyzkoušejte to na hradě sami, třeba se vám snímek vydaří.
Tajemná keltská malba

Keltský ornament nacházející se na hradě je starší než sám hrad. Nikdo neví, kdo jej namaloval, nebo kde se vzal. Jisté je jen to, že Housku vždy vlastnili křesťané, kteří neměli důvod zdobit stěny vzorem podobným keltskému slunečnímu kultu.
Máchův stroj času

Jednu noc Mácha na hradě přenocoval a přihodila se mu velice zvláštní věc, kterou později popsal v dopise svému příteli Eduardovi. O půlnoci se mu zjevila dívka jménem Dído a ukázala mu kouzelnou krabičku s pohyblivými obrázky (zřejmě kamera). Mácha se zeptal co zobrazují a ona odpověděla, že okolí Housky roce 2006. Básník spatřil davy lidí proudící na hrad, které vozily příšery se svítícíma očima. Zřejmě měl na mysli návštěvníky přijíždějící autobusy a auty.
Tajná místnost

Při rekonstrukcích probíhajících v přízemí objektu byla objevena zasypaná místnost s oknem ve skále. V plánech není zanesena a ani pisatelé knih se o ni nezmiňují. Nikdo tedy neví, k čemu sloužila a kdy vznikla. Na záhadě již pracuje tým historiků a archeologů, ti se ale nemohou stále shodnout.

Mám pro Vás vysvětlení pár záhad:

Keltský ornament

Říká se že Keltští a jiní pohanští lovci duchů , byli velice vážení u pohanů ,ale také u křesťanů. Proto taky nebyli vražděni ,ale posílání pryč do vyhnanství. Je možné že byli přizváni do hradu Houska za tím účelem , aby objasnili pekelnou bránu. Symbol ,který nakreslili je podle hodně staré knihy od lovců , zaklínací znamení ,které má upoutat na sebe a označit veliké zlo. Velmi zajímavé. Asi zajedeme se SW celý hrad prozkoumat. Aspoň se na to podívám blíž.

Fotky

Peklo. Představte si jakou tam asi mají stupně tepla Very Happy Tak co myslíte Very Happy Tento žár se může přenášet i na zem a toto víření tepla může mít za následek nekvalitu fotky. Také zvýšené EMF by mohlo způsobit nekvalitu fotky. Rozhodně jedno z toho to bude.


Tento hrad je velmi zajímavý a tu místnost co našli bych radši honem zakopal. Ano může to být jen poplach ,ale co má být ukryto nechť je ukryto a neřešme další věci co by to tak mohlo být. Pokud by měla být v roce 2012 Apokalypsa a měl by povstat světlonoš ,alias Lucifer ,nechť je radši naše Česká brána do pekla uzavřena. A v hradu ji určitě snadněji ubráníme ;-).

Rekace na článek a samotný článek najdete také na mém fóru. Můžete samozřejmě reagovat v komentářích viz. níže.


Vlkodlaci a Lycantropie

8. února 2009 v 23:15 | Kelt |  Bestiář
Tento článek jsem připravoval dva měsíce. Dva měsíce víkendového studování knih,internetových stránek,všech možných druidských a pohanských zvyků , přečtění prokletých knih díky tzv:(Antiprokleťového léku) jsem tady se svoji teorií o Lycantropii , čili o Vlkodlacích. Toto je moje teorie a nemusí být pravdivá. Je jen na Vás jest-li to přijmete. Protože to je moje teorie vycházející z historických pramenů , mám na tento článek i teorii autorský zákon. Pokud přijdu na to že tento článek vydává někdo za svůj, nebo tuto teorii zveřejňuje za svoji , může být potrestán ve správným řízením pokutou 200 000,- Kč a donucen k omluvě. Myslím si že nechcete problémy ,proto kopírujte vždy s odkazem na můj blog!

Wikipedie uvádí
Lykantropie je psychické onemocnění, u kterého dochází k podstatné změně ve vnímání okolí a sebe sama. Člověk postihnutý touto nemocí sám sebe vnímá jako vlka, tomu odpovídá i to, že vydává bezděčně příslušné zvuky (vrčení) a také je velmi zmatený, špatně se orientuje.
Spousta případů by stála za zmínku, zmíním tento: Na psychiatrii byla přivezena velmi zmatená žena, vrčela, cloumala sebou i policisty kteří ji přivedli. Zpočátku se psycholog domníval, že jde o klasický případ schizofrenie, tedy bludy a rozdvojenou osobnost. Až když jí dali sedativa a ona se uklidnila, sdělila psychologovi, že sama sebe vidí jako vlka, že se tak vidí v zrcadle. Po několika týdenní léčbě pomocí terapie a antidepresiv již viděla v zrcadle svůj obličej, byla mírně rozrušená, tvrdila že jedno oko je normální a to druhé podivné, jakoby velmi zlé. Nikdy se nevyléčila úplně.
Název této duševní poruchy je odvozen od pověsti, podle které se Zeus rozzlobil na sobeckého a krutého krále Lyconu a proměnil ho v zuřivého vlka.

Ano dá se to říci že Lycantropie je vlastně psychická vlastnost. Lidé dostávají abnormální sílu ,jsou agresivní. Víte Ghůlové , jsou lidé ,kteří si konzumací masa , ničí tělo. Když konzumujete lidské maso ,dochází v těle pomalu k proměnám. Ta může trvat i několik let. Ze všech pohanských pramenů je vlkodlak nesmrtelný ,stejně jako Ghůl a oba se živí převážně lidským masem. Lycantropie je kletba Keltských druidů. Nechali se inspirovat od Zeuse a jejich pověst o vlkodlacích. Vždy při nástupu nového vůdce kmene , byl proklet. "Pokud přijme jiné víry než pohanské , budiž proklet do ďábelské podoby vlka a navždy zabíjej svoje blízké". Kvůli čemu to ? Církev začala okupovat země světa ,ničit původní víru a přetvářet obyvatele Irska,Čech atp. z pohanské víry na křesťanskou. Proto druidové se bránili tímto. A bylo to dosti účině a vždy se to prokázalo jako pravda. Druidové připravili speciální rituál. Ano znám ho. Tam ho "aplikovali" na nově zvoleném vůdci ,chcete li králi a ten pokud bude pokřtěný svěcenou vodou bude proklet do podoby vlkodlaka, další podmínkou je přijmout jejich víru a uvěřit v jediného boha. Ani se jim nedivím ,na jejich místě bych udělal to samé. Spisy některých kněží pojednávají a vyprávějí o tomto : "V době kdy jsem křtil jednoho z pohanských vůdců se mě zmocnil strach , po odříkávání svatých slov se zvedl vítr , padla tma , začal vykot vlků , vyli na měsíc jako divý. Najednou před námi stálo stvoření , byl to člověk ,ale jiný , byl silnější ,necítil bolest , chytili jsme ho ,ale po pár dnech pozorování toto stvoření zemřelo ". Církev toto samozřejmě popřela. Jak jinak.

Čili ve shrnutí. Podle mě jde o prokletí druidů na boj proti křesťanizaci celého světa.

Jak se nakazit?

1. Prokletí

Pokud znáte druida ,najděte si jejich knihu, nebudu říkat kterou ,prostě hledejte.Rituál spočívá v zaříkávání krále Lycona ,který za malý úplatek (Duše nějakého člověka) dá dotyčné osobě "ochranu" proti pokřtění. Postup: Vyvolá te ducha Lycona a z knihy přečtete formuly ,poté nabídnete jako dar lidskou duši , nejlépe dítě. Poté by měl stát dotyčný , co má být proklet v magickém kruhu. Většinou ten co vyvolá Lycona ,je zabit do pár dní. Hroznou smrtí ,jako trest. Druidové a další pohantčští čarodějové se rádi obětovali. !Dodatek: Ten co je proklet musí být ze šlechtického ,nebo čarodějného pohanského národa ,nejlépe Keltů. Jinak tento proces nepřežije! Toto neplatí na vyzívatele Lycona a na oběť! Tento rituál nemusíte dělat při úplňku. Je to přímo zakázáno ,prokletí má být postupné a né okamžíté!

2. Rituál

Tady jde o pravou a temnou černou magii. Zajděte do lesa (nemusím snad zdůrazňovat že při úplňku). Na okolní stromy přivažte okovy. Do okovů přidejte stříbrné hřeby, nejlépe s trochou tekutého stříbra ,aby se člověk , přeměněný ve vlka ,nemohl vykroutit. Udělejte magický kruch a velký oheň ,oltář potřístěte krví pany a připravte si panu vedle sebe. Přivažte jí ke stromu. Připravte si dítě. Vzívejte podle knihy viz. výše magickou formuli (Proč Vám neřeknu název knihy, protože na světě existují magoři a já pak nebudu tady lovit vlkodlaky!). Poté se připravte na úmorné připravování bylin , rituál by měl trvat od půlnoci do rozbřezku (alias do prvního zakokrhání). Druid, nebo někdo kdo umí ovládat dobře magii by měl vyzívat krále Lycona. Budoucí vlkodlak by měl být pohanské krve a dospělý. Je ještě plno podmínek. Je to těžký rituál.

3. Rituál
Jsem našel v prokleté knize a uvádět ho nebudu. Tady jde o omamné látky a sex ,takže radši ticho ,protože kdejaký feťák by ze sebe udělal Lycantropa! Při tomto rituálu dokážete vše vnímat i ve stavu vlkodlaka. Můžete dokonce mluvit. Jde o hodně temnou a starou černou magii. Vypadá to že tento rituál sloužit k lovení lycanů. Jak kreativní. Z tohoto stavu je možno návratu ,ale zanechá to psychické problémy dotyčného vlkodava.

4. Pokousání vlkodlakem
Ano vlkodlačí sliny mají v sobě specifický virus, můžete ho dostat líbáním od svého miláčka. Je to nemoc ,která se projeví až když je člověku nejhůře. Lycantrop nedokáže spáchat sebevraždu ,ale jen jednou ano. Když někoho miluje a jako vlkodlak miláčka svého zabije , poté dokáže spáchat sebevraždu. Takže nakazit se můžete takřka všude a ani doktoři se to nedoví.

5. Pokousání speciálním druhem vlků ,pravděpodobně vymřelí druh

Ano nekecám. Král Lycon prý dostal smečku vlků , dávno střežených v kopkách. Vypadá to na vlky z doby ještě šavlozubých tygrů. Prý tito vlci byli velice velcí ,asi 60 cm na vížku ,abnormálně na zvířata silní a dokázali ulovit takřka cokoli. Vypadali jako lycani ,až na to že toto byl speciální druh zvířat. Zeus prý toto dal Krály Lyconu z útěchy. Tito vlci vlastně nakazili Lycona. Měli určitý virus , který produkovali při nedostatku členů smečky. Čili lycantropie může postihovat lidi ,ale i zvířata. Tito vlci je vlastně využívali k lovu a pak se bez námahy nažrali. Vychytaný to druh. Prý v amazonských pralesích se dochovalo pár exemplářů. I tamní domorodci popisují velké zvíře , s podobou vlka. Je uctíváno některými kanibalskými kmeny. Tento virus by měl pro bojové účinky a na černém trhu hodnutu biliónů dolarů!

6. Sebe přesvědčování

Zkuste si každé ráno říkat jsem vlkodlak ,jsem vlkodlak a vaše přání se splní. Tady jde o víru v člověka v něco ,či-li o psychiku. Toto není běžná lycantropie ,ale případ pro psychiatry.


?Jak bojovat proti Lycanům?

1. Stříbro: Lycani nejsou náchylní na střeli ,různé jedy , prostě jim ublíží stříbro. Ničí to vlastně jed v jejich žilách. Lycantropie je jed ,jako by onemocnění. Stříbro zabraňuje šíření této nemoci ,ale úplně zabíjí všechny napadené krvinky ,orgány touto nemocí. Bohužel zemře.

2.Vymítání: Ano toto lze taky. Dokáží to jen druidové a potřebují na to lidské objeti a je to největší černá magie co člověk zná. Hrůza a většinou to nefunguje.

3.Svěcená voda: Když Vás kousne lycan ,vypláchněte ihned ránu svěcenou vodou. Prý zabraňuje ráně produkovat do těla nebezpečný virus lycantropie.


4.Amputace: Je to tvrdé ,ale když Vás lycan kousne do nohy ,tak si ji radši usekněte. Zabráníte jedu dostat se do srdce a tím pádem se nestanete lycanem. Až srdce tento jed prožene krevním systémem a napadne vše.

5.Zabití předešlého vlka: Nějaký lycantrop Vám pokousal kamaráda, tak máte 24 hodin než bude pozdě. Zabíte lycana ,který Vás pokousal ,nebo Vašeho kamaráda. Po uplynutí 24 hodin je pozdě.

6.Vyvolání lycona: Všichni lycani berou Lycona jako krále. Proto ho bez mezně poslouchají. Pokud se Vám to povede ,tak zabráníte kamarádovi Vás sežrat, ale stojí to duši nakaženého ,takže ho radši zabíte. Toto nefunguje vždycky!


7.Zabití tím samým druhem: To znamená že existují boje lycanů na život a smrt. Většinou při nedostatku potravy.

8. Vyvolat vlkodava : Viz: Rituál tři.

Stádia nemoci
1.Hořečnaté stavy. Hnisající rána. Příznaky jako vzteklina.
2.Výpadky paměti , touha výt , touha po masu.
3.Náměsíčnost ,zlepšení pěti smyslů. Schopnost slyšet tep , zvětšení zubů a formování jich.
4. Při úplňku se probouzíte někde jinde, jste většinou od krve, nemáte šaty , atp.
5. Začínají vám vyrůstat chlupy hustěji a začíná se obličej měnit ,růst nehtů atp. Prostě se mění genetika.
6.Totálně vidíte v sobě vlka. Nedokážete ovládat tělo ,nemůžete. Vybavujete si vše. Jste vězni vlastního těla.
7. Zvlčení Díky lidskému masu , jste se změnil ve zvíře. Nedokážete myslet lidsky. Prostě ste zvíře. Už nejsou proměny. Vypadáte jako vlk viz. výše. Nedokážete už myslet na nic jiného než na jídlo a sex.

Dodatek:Toto je hodně zjednodušené. Existují i mezičasy a podobně. O tom někdy jindy.


Shrnutí
Tady nepojednávám jest-li vlkodlaci existují ,nebo ne. Prostě je to nemoc ,jako chřipka, nemoc z temných časů přenášená předchůdci vlků. Nemoc tak strašná a přitom dokonalá. Jde o nemoc. Někdy i o psychickou nemoc. Jde také o prokletí. Prostě je to hnus a my jako lovci je musíme lovit!

Poslední info

Vlkodlaci jsou samotáři ,ale můžou být i ve smečkách. Žijí několik stovek let ,odhadem se dožívají tři sta let. Dělají si úkryty převážně v jeskyních ,horách , jsou velice dobře přizpůsobivý. Oběti často chybí srdce a je rozdrápané. Většinou ve stavu hojnosti. V hladu zhltnou vše. Mohou vydržet bez jídla a krve několik měsíců. Nepijí vodu ,ale krev. Vodu jen zřídka. Nesnáší stříbro a jsou háklivý na svěcenou vodu v jídle. Mají potom průjmy. Přitom jak jsou velcí ,chodí tiše. Loví pouze při úplňku. Jen výjimečně mimo něj. Jsou chytří a lstivý. Les je jejich domovem. Umí šplhat i běhat, prostě jsou to mašiny na zabíjení. Nemoc , ze které se těžko někdo vyléčí.

Myslím si že jsem se vyčerpal. Snad se Vám moje teorie líbí ,pokud ne, nemusíte jí věřit. Toto jsou moje poznatky ze studia. Tohle je můj názor.

Dodatek: Dotazy , podrobnější informace , názory prosím pište zde, je to lepší než tady na blogu. Děkuji
Záhady ze života

6. února 2009 v 9:31 | Kelt |  Příběhy které se opravdu staly
Ano my všichni jsme podrobeni plno záhadám. Kolem nás se dějí fascinující věci , které ani ti nejlepší vědci nedokáží objasnit. Proč teda většina lidí tyto záhady napadá racionálními vysvětleními ? Protože člověk když neví co je tam venku ve tmě , tak se bojí a svůj strach zmírňuje tím že popírá pravdu. Ale my víme že toto není ta správná cesta. Jak se přestat bát je spíš v tom že pochopíme co se tam venku děje. To je naše heslo. Nyní jsem okopíroval z této stránky plno příběhů obyčejných lidí. Tak snad se možná mezi Vámi najde někdo s podobnými zkušenostmi. Jest-li ano ,tak prosím nám zdělte Vaše příběhy na mojim fóru v sekci Příběhy.

OD CZechtek:

Dodnes je to pro me zahada.Treba je to jenom nahoda nebo se fakt stalo neco nevysvetlitelnyho.Ja se zivim jako instalater, a jednou jsem zapojoval "zebrik" takovejten radiator vypada jak zebrik vetsinou se dava do koupelen hodi se na rucniky atd. pripojoval jsem ho na trubky ktery byly v podlaze.Trubky pro podlahovy vytapeni.V praci jsem byl i s otcem a ten me rika: "u tech trubek vyvrtej diru do zeme abysme je mohli chytnout k zemy." Protoze ty trubky se ohybaly a po zabetonovani podlahy by vylyzali ven. Otec me jeste rika: "pls davej bacha at neprovrtas tu trubku!" Tak jsem vzal kango a zacal vrtat.Kdyz jsem dovrtal a vytahnul jsem kango z diry tak jsem neveril vlastnim ocim.Samozdrejme jsem tu zkur***** trubku provrtal.Ja byl nas**nej, vsechno co bylo kolem me jsem dokopal.... no nemusim to vysvetlovat.Kdyz jsem se uklidnil tak jsem si rekl ze tu trubku odstrihnu, vysroubuju tu armaturu ze zebriku a zpravim to.Tak jsem trubku odstrihnul, odsroubuju armaturu a v ten moment jsem padl na prdel.... podivam se dovnitr toho uzaveru, a v nem byl kus omitky!!!V ten moment jsem si rekl: "kua kdybych to neprovrtal, tak bych na to neprisel, a ten zebrik by me spravne netopil.... Dodnes nevim jestli to byla jenom nahoda, nebo co to bylo Smile

OD Robby Pinky

Nechci to psát jako nějakou velkou záhadu, ale spíš jen jako reakci na tvůj přispěvek Smile

Podobné "náhody" se prostě dějí. Jako když jsem byl jednou za mlada v Chorvatsku, šli jsme podél takovété suché kamenné zídky. Mohla mít tak 400 metrů a vysoká byla tak 150 cm. Náhodou jsem viděl mezi kameny zaběhnout ještěrku a tak jsem sešel podívat blíž a přesně na tom místě jsem mezi kameny našel minci, nějaký 50 let starý 100 denár, žádný velký poklad, kterým jsem den na to omylem hodil do moře.... Jen mě doteď fascinuje, že to bylo zrovna tam a ta ještěrka nebyla třeba o půl metru dál nebo tak. Prostě jen velká náhoda, anebo byly ty peníze nastrkány pod každým šutrem, nevim Very Happy

A to je každou chvíli něco, člověk si to ani neuvědomí, ale je to tak. Většinou to jsou spíš takové technické věci, přesně jako výše popsané, teď mě už žádný příklad nenapadne ale každý to určitě zná Smile Bohužel umí být náhoda i pěkná mrcha, ale taky se říká že všechno špatné je pro něco dobré Smile

OD libi78

Je zajímavý, že v nemocnici, kde dělá žena vždycky začne v noci zvonit zvonek na pokoji kde nikdo není. A do rána vždycky někdo umře. Stane se to skoro pokaždý. Docela hustá záhada ne?

OD jarome

Pamatuji se jak jsem valil z tréninku domu. Mohl jsem jet tak 110 km/h, když mi do cesty vjel autobus a já musel pekelně brzdit. Jen tak tak jsem to dobrzdil. Oddych jsem si a jel domu, od onoho místa už to bylo asi 5 min cesty. Přijedu před barák, zpomalim, podřadim, vyřadim a pomalu dojíždím před garáž. Chystám se uplně zastavit a zjistim, že ať šlapu na brzdu jak chci, auto si jede dál. Prostě jsem prošlapoval a vůbec to nebrzdilo, tak jsem honem zatáhl za ručku a zastavil. Vylezl jsem z auta a koukal co se děje. Za sebou jsem viděl na silnici fleky, tak koukám pod auto a po kole mi stékal zbytek jakési kapaliny. Tak jsem koukl pod kapotu a nádobka na brzdovou kapalinu úplně prázdná. Druhý den jsem to dával do servisu a měl jsem prasklou nějakou manžetu na kole, kde mi vytekla všecna ta brzdovka. Ihned jsem si vpomněl, jaké jsem měl štestí s tím autobusem, jelikož stačilo málo, a mohl jsem se o něj krásně rozsekat, když pět minut po tom, už mi auto nebrzdilo.. To pro mě bylo znamení, že u mě musel stát můj andělíček

OD Echelon III

Chci se s Váma podělit o tři příběhy, jeden se mi přímo stal a je to taková záhada a druhý se stal moji tetě, ten už záhada není ale je to takový "divný" příběh.

1. Na konci základky v deváté třídě sme se 4 kamarádi domluvili, že pojedem na kamarádovu ( Petr ) chatu, takový výlet. Chtěli sme si vzít i nějaký alkohol, ale v obchodě nám nic neprodali a z domu něco brát by byla sebevražda...Dojeli sme na kamarádouvu chatu, jeho děda nám ji předal. Chata byla od dědiny vzdálená asi 2 km. Kolem deseti večer šel Petr do stanu co měl vedle chaty a my tři zůstali u ohniště, po chvilce přišel celý naštvaný, že proč ho strašíme. Slyšel nějaké kroky kolem stanu. My sme mu řekli že nikdo z nás nikam nešel a navíc sme u toho stanu nikoho neviděli. Nad ránem sme šli do chaty a najednou sme slyšel kroky jak když někdo chodí kolem oken, pak sme je najednou uslyšeli na půdě. Šli sme se tam podívat a nikdo nikde nebyl. Po té sme uhasili oheň vodou tak, že tam nebyl jediný žhavý uhlík. Po půl hodině sme šli k ohništi a zjistili, že v ohništi je žhavý popel a sem tam ještě oheň hořel.

Nevím kdo nebo co dělal ty kroky, mysleli sme, že ježek, ale ten přece nevyleze po schodech na půdu. Dále nevím kdo mohl tak pěkně rozfoukat mokrý popel na ohništi.


2. Asi před deseti rokama mi zemřela prababička a byl pohřeb. Teta, její dcera, nestihla přijet na pohřeb a "rozloučit se" se svojí maminkou. Nedlouho po tom, spala ve svém bytě sama, a najednou se probudila a z ložnice viděla na chodbě svou mrtvou maminku a normálně s ní mluvila. Přišla se s ní rozloučit.

3. Jednou sem spal u otcového bratrance. Byl sem sám v celém bytě. Kolem půl páté ráno sem měl pocit, že někdo stojí u postele a sleduje mě. Snažil sem se usnout a v polospánku sem viděl postavu jak stojí u mé postele. Žádný alkohol sem neměl a žádné sračky jako je tráva nebo ostatní neužívám.

OD bronson007

Brzo to budou 2 roky,co mi umřel pes,na můj svátek (nalezeneček,který nám přinesl krásné štěnata,někdo ji vyhodil z domu kvůli tomu)
Předloni kolem dušiček jsme byli se sestrou doma,naši odjeli na chalupu(kde jsme ji i pochovali), a bylo tak kolem 10 večer,když jsme se v kuchyni snažily otevřít láhev vína,bylo by to celkem komické nás pozorovat,otevírák jsme neměly Laughing,tak jsme tam navrtaly i šroubek a tahaly to za to XD ,a sestřina kočka,kterou si pořídila to léto,co umřel náš pes,ležela u ní pod stolem v pokoji.Když z ničeho nic prostě zaštěkal pes v tom pokoji,kočka vyletěla z pokoje,naježená jak ježek.
Se ségrou jsme zůstaly jak opařený,pak jsme zjistily,že jsme jí (Bona) zapoměly zapálit svíčku,,ikdyž jsme to měly nachystaný celý den.Od té doby tam už nikdy kočka nevlezla a ani vlézt nechce.
Ten večer mě to dost dostalo a celá jsem se klepala a dokonce i rozbrečela,ale prostě to začlo samo.Slyšely jsme to obě.Sestra ihned letěla do pokoje to "prozkoumat"a já to zjistila o svíčce a hned jsem ji zapálila.Když jsme to volali našim,tak si mysleli,že si děláme srandu,ale pak mamka řekla,že se jí stalo něco podobnýho s mobilem tak měsíc předtím.
Dodnes věřím,že to byla naše Bona.Ikdyž kdo ví proč,podle mě proto,že jsme/jsem na ni možná začli zapomínat,ikdyž to pravda nebyla,ale časem každý začne zapomínat,ale nikdy nezapomene.

OD *Dave*

Jinak tady mam taky zahadu neni moje, ale je rodičů a babičky

Moji rodiče, když sem ješte nebyl na světě jeli autem nějak do Čech do vesničky jménem Včelnička, jeli a byla velka mlha že nebylo nic videt, jedou nekde mezi lesama a najednou nad nima s obevily rychle otáčející se světla na chvíli zastavily (rodiče) a ta svetla se spomalila, naši vylezli z auta a ta svetla hrozně rychle zmizela někam za les, dodnes mi to přijde divný ale je to asi pravda xD....

a ted s tou babičkou
Jednou večer se dívala na TV (bydlí v řadovim domku) a na jednou asi 200m je tenisovej kurt, a nad ním byly modře světelkujcí neznámí obekty, bylo to divný zase se rychle vznesli do nebe a nebyli vydět, to by mě zajimalo kolikatkou ti ufoni jezděj xD...

a mě se asi zatim nestalo nic, ale jednou nevim jesi to byl haluz nebo něco sem u babičky spal zrovna sem se koupal a vypadla elektrika, na zdi byla pověšená utěrka a jak byla tma a ta utěrka byla bílá, tak sem ji vyděl ale jako panu Marii, dodneska nad tim zapremejslim co to je je to asi 5 let zpatky....OD Heryna

Když mi bylo okolo 10, tak rodiče šli večer někam do restaurace a já byla doma sama. No, koukala sem na TV, ale mamka si zapomněla doma mobil a někdo jí volal. Nevěnovala sem tomu pozornost, ale volající to neráčil vzdát. Šla jsem ho tedy vypípnout, a vidím, že volá Neznámé číslo. Vypípla sem a šla jsem si znovu sednout. Znovu volal ten dotyčný, tak sem znovu šla k telefonu, ale ten volající to sám od sebe položil a mobil se najednou vypnul (měl plnou baterku) a přesně v tu chvíli vypadl proud.. No já byla podělaná xD Zajímavý bylo, že když mamka mobil zapla, nebyla tam ani stopa po telefonátech (ale jasný, technika je technika xD)

OD citaskill

Doufam ze nebude vadit kdyz jich sem napisu vice.

Ze zivota uz mam nekolik nevysvetlitelnych zahad

1.zahada : Bydlim v baraku s nekolika rodinama a bydlime uplne nahore muze to bejt vejska tak 4 poschodoveho panelaku,jedne vecerni noci asi tak kolem pul 10 jsme koukali s rodinou na televizi a nekdo nebo neco nam bouchalo na okno trvalo to po celou dobu asi 30 sec nez jsme k oknu prisli a podivali jse co to je ale nikde nic a bouchani prestalo hned jak jsm se k oknu priblizili.
2.zahada:Ve stejnym baraku jsem byl ja s kamosem v pokoji kde spi stryc,v jeho pokoji je nehoraznej bordel ale to nas nijak netrapi, koukali jsme s kamosem na video, byla uz tma asi kolem 10 hodiny se z niceho nic sama vypla televize video hralo dal a vse jelo jak melo jectkrom televize tak jsme si mysleli ze se asi rozbila ale najednou se sama rozsvitila lampicka a zhaslo se velky svetlo a strjc ma takovej ten dlouhej vysaci lustr, no a ten lustr se nad nasima hlavama zacal houpat ze strany na stranu vydeseni jsme na to koukali asi 15 sekund kdyz najednou vs ustalo a vsude se zhaslo.Tak jsem sel rozsvitit a kdyz jsem dosel ke dvrim kde se svetlo rozsvecelo tak se najednou vse rozsvitilo a bylo to jako predtim.
3.zahada Nekdy se v baraku presne ve 12 hodin rozehraje klavir kterej j na zamceny pude kam nikdo nechodi hraje jedna a ta stejna pisnicka pokazdy presne 15 minut a pak klavir prestane hrat a uz se nic nedeje treba 3 mesice a pak znovo takhl to trva uz asi 5 let

mame docela starej barak a zaslej takze se moc nedivim ze jse tam dejou divny veci ikdyz na to moc neverim dokavad to nezaziju na vlastni kuzi.

OD Tlustej

Tak timhle jsi mě docela dostal... Když mi bylo nějakejch 14 nebo 15 let, byli jsme se dvěma kámošema ve vesnici kousek od Plzně - vesnice se jmenuje Ždírec u Plzně. Teta, nebo babka, nebo kdo to byl od toho staršího kámoše, se kterym už se teď nevídam, tam měla chatu. Původně jsme mysleli, že budem pŘes noc normálně v chatě, ale nakonec to dopadlo tak, že nás dovnitř nepustila, půjčila nám jenom stan, chatu zamkla a vodjela. Rozhodli sme se že teda zůstanem normálně na zehradě u chaty a noc holt strávíme ve stanu. Poblíž je v lese takovej železitej pramen, odtamtud jsme měli (celkem hnusnou) vodu, to jen tak mimochodem...

No a klasika - než jsme šli spát, tak jsme u ohínku probírali různý hrůzostrašný historky - samozřejmě každej byl drobet vyděšenej. Já tam ještě dojídal lančmíd s chlebem, takže jsem oheň hasil sám - celym kýblem vody. Teklo to jak potok... No, vlezli sme do stanu, a po chvíli venku světlo, oheň se rozhořel - jak říkam, podle mě to bylo nemožný... No, tak ten starší kámoš samozřejmě řek, že umim hovno, vylez ven a oheň znova zalil vodou. Zalez dovnitř zavřel zase zip a po pár minutách zase zvenku světlo - od ohýnku. To už sme byli pořádně vysraný a nikdo nechtěl ven. Potichu sme kecali co se to děje a nakonec sme se dohodli že to necháme dohořet - prostě strach jak prase...

Ještě musim doplnit, že asi 5 kilometrů odtamtud jezdí vlak, tim jsme přijeli - jezdí tamtudy do Českejch Budějovic nebo možná ještě někam dál. No a najednou, jak jsme tam leželi a čekali až ten blbej voheň dohoří, sme uslyšeli vlak. A přísaham, znělo to tak, jako by jel přímo na nás. Prostě jsem úplně v duchu viděl, jak ten stan leží na kolejích a jede na nás vlak. Kámoš začal rozepínat spacák a mě tak nejednou napadlo : "něco chce, aby sem vylezli ven" - tak sem to řek nahlas. Kámoš se na mě kouknul a zalez spátky do spacáku. Randál z vlaku se začal zase vzdalovat a oheň za několik minut myslim taky zhasnul a my sme pak usnuli...

Ráno klasika každej byl velkej machr, ale z toho stanu v noci by nikdo nevylez ani za zlatý prase. Pak ještě kámoš říkal, že u ohniště byly nějaký cizí stopy, ale to si myslm že už si vymejšlel... No, celkem jsem na to zapoměl, až do dneška, kdy jsem si přečet tenhle podobnej zážitek.

Pár podivnejch věcí jsem za život zažil a leccos jsem vyslechnul od lidí, kterejm věřim. Považuju se za normálního člověka a zdá se mi, že čim je člověk starší, tim míň si podobnejch věcí všímá.


-----


A úplně bokem, na úplnej závěr. Jeden kámoš, kterej dělá u bezpečnostní agentury mi povídal asi před třema lety jednu historku. Hlídal v tu dobu areál ČEZu v Plzni (Guldenerova ulice). Hlídají tam nonstop dva strážný. A jednou v noci, dělal obchůzku po baráku když uslyšel z kanceláře vobrovskou ránu. Samozřejmě v těch kancelářích nikdo neni v noci. Tak si vodemknul generálnim klíčem a koukal co se děle, myslel si že tam spadnul monitor nebo něco. Ale jediný co uviděl, byla naprasklá celá první tabulka skla. Ty tabulky sou silný jako kráva. Nikde žádná krev. Tak si řek, že to byl asi nějakej pták nebo něco, zapsal si číslo tý kanceláře a chtěl pokračovat v obchůzce. Ale vysílačkou mu kolega volal, že vidí dole na recepci venku nějakýho divnýho mrňavýho chlapa. Tak máknul dolů, ale když sjel výtahem tak mu ten kolega řek, že už odešel - byl prej malej a měl něco na zádech, jako batoh. No, tak kámoš se šel podívat ven a přímo pod tim rozbitym voknem byla na zemi taková divná louže nějakýho slizu, neříkal jaký to bylo přesně, ale prej to bylo bezbarvý - a bylo tam peří.

Brali sme to celkem vklidu, ale asi před rokem nebo tak mi posílal jinej kámoš tohle video z youtube. Prej na něm kdesi (nevim jakym jazykem mluví Smile) v cizině zahlídli nějakýho člověka jak spadnul do lesa nebo co, tak se tam jednou podívat. Video bylo pojmenovaný fallen angel, no mrkněte na to. Jak říkam nevim, ale připomělo mi to opět to, co mi vyptrávěl ten kámoš...