Prosinec 2008

Fórum. Jupííí

26. prosince 2008 v 11:40 | Kelt |  Texty
Tak sliby se mají plnit proto Vám představuji naše nové fórum. Je teprve v začátcích tak to prosím tolerujte. Každý den se ale bude rozrůstat a budu na něm pracovat. Enjoy it ;-)

Naleznete zde

EVP alias Hlasy ze záhrobí

13. prosince 2008 v 18:04 | Kelt |  Příběhy které se opravdu staly
Pro začátek a proto aby jste si udělali obrázek co to to EVP vlastně znamená,jsem okopíroval článek v tečkách ze serveru verte-neverte.

...........................................................................................................................................................................
E.V.P - Hlasy ze záhrobí

Existuje po smrti ještě něco jiného? Máme důvod myslet si, že posmrtný život není jen fikce? Je znám nespočet případů, kdy lidé na sobě nezávislí komunikovali se záhrobím. Moderní technologie umožňují dosáhnout komunikace prostřednictvím televize, telefonu nebo počítače. Francouzský kněz Francois Brune se zaměřuje na poselství mrtvých směřující k lidem do světa živých. Podle kněze se jedná o tzv. transkomunikaci, která se přenáší pomocí telepatie zaznamenávané automatickým psaním. Často se objevují i velice stručné vzkazy, ve kterých mrtví sdělují lásku ke svým bližním.

Tiskárna zaměnila text

Mladý muž Marco Besana, jenž spáchal sebevraždu, měl potřebu sdělit svým blízkým lásku a prosil o odpuštění. Vzkaz Marcově rodině přinesla neznámá žena, která pracovala jako sekretářka. Chtěla vytisknout jakýsi dopis, ale z tiskárny jí vyjelo úplně něco jiného. Vzkaz, který byl na papíře jí připomněl sebevraždu mladíka o níž se dozvěděla v novinách. Věděla proto komu je vzkaz určen a kdo je jeho autorem. Tuto sekretářku vzkaz tak šokoval, že se přidala do Hnutí naděje, jenž podporuje rodiny, které přisly o své děti. Později se setkala i s Francoisem Brunem.

Fenomén E.V.P.
Electronic Voice Phenomena, volně přeloženo jako Fenomén elektronického hlasu, se stává novou výzvou pro milovníky záhad. K úspěšnému zaznamenání hlasů ze záhrobí údajně stačí obrovská trpělivost a magnetofon, na který se vše nahraje. Fanouškům E.V.P. se podařilo pořídit první nahrávky až po několika týdnech jejich snažení.

Děsivá nahrávka z rádia

Tento krátký příběh je pravdivý a lze k němu nalézt spoustu materiálů. V roce 1959 si chtěl jeden švédský malíř jménem Friedrich Jungerson nahrát záznam koncertu z rádia. Uprostřed koncertu se najednou začaly ozývat neznámé a naléhavě znějící hlasy. Nejsme mrtví…. My žijeme, žijeme… Uprostřed země. Po této větě pokračoval záznam koncertu dále. Jungerson tomu nemohl uvěřit a přetočil záznam zpět, aby se přesvědčil, jestli se mu to co slyšel nezdálo. Nezdálo a velice ho to znepokojilo. Zavolal proto svému příteli, se kterým se tuto událost snažil vyřešit. Zavolali do londýnského studia, ve kterém koncert odvysílali. Chtěli vědět, jestli nedošlo k nějaké chybě při vysílání. To se dodnes ničím neprokázalo. Nechali zkontrolovat i magnetofon, který koncert nahrál, ale ten fungoval naprosto bezchybně. Po dokončení zaznamenávaného rozhovoru s londýnským studiem zažil Jungerson a jeho přitel další obrovský šok. Na záznamu byl slyšet i třetí, podivně znějící hlas. Musíme zůstat u aparátu. Friedrich Jungerson se E.V.P. začal věnovat více a za pomoci pár parapsychologů zaznamenal téměř 150 hlasů. Pár z nich pozitivně identifikoval jako lidi, které znal. Po těchto událostech se E.V.P. rozšířilo po celém světě.
.........................................................................................................................................................................
Tak a teď něco ode mě ;-)

Zprvu,při mém pátrání,jsem narazil na tento zajímavý web. Stojí za to se na něj podívat.


Na youtube jsem našel zajímavé video,které nám zobrazuje nahrávku z rodinného domů. Na ní jsou slyšet hlasy ženy a dítěte. Posuďte samy,jest-li je to pravda or FAKE!Případ Ghost Hunters ( Lovců duchů)

Na youtube jsem našel zajímavé vyšetřování od skupiny Ghost Hunters,kteří natáčeli v jednom Americkém prestižním hotelu EVP. "Našli" světoznámé a raritní nahrávky. Naleznete je ve videích. Ve zkratce o co jde. Šéf prestižního hotelu Mount Washington si zavolala lovce duchů,kvůli divným zvukům v pokoji zemřelé princezny. Hotel ubytovává jen tu největší smetánku světa, nenaleznete Hoolywoodskou hvězdu,premiéra,prezidenta,krále, kteří by v tomto hotelu nespali. Princeznino jméno je Caroline. Bydlela v tomtu hotelu a velice ho milovala. Podle lovců duchů si duše může vytvořit citovou upnutost k nějakému předmětu,pokoji,věci,člověku a po smrti se prostě to citové já přesune na inkriminovanou věc. V tomto případě láskou princezny Caroliny,byla prý postel. Tak tady se můžete podívat na video Ghost Hunterů, kteří v inkriminovaném pokoji 314,natočili velký úlovek.Zkusím najít další zajímavé téma,které by Vás mohlo zaujmout. Tak a teď se vrhám na další článek. Děkuji za pozornost a za velikou návštěvnost.

PS:Pokud máte nějaké nahrávky,zajímavé věci,tak se nebojte mě kontaktovat. Poté Vaše materiály přehodnotím,jestli jsou pravdivé.Pokud budou,tak je sem dám i s Vašimy autorskými právy. Sám se pokusím něco nahrát.Snad se povede ;-)


Související článek !zde!Omluva

7. prosince 2008 v 19:36 | Kelt |  Texty
Promiňte,ale v poslední době jsem totálně pracovně vytížený. Hraji divadlo a dělám pro Vás fórum,takže moc práce najednou a nestíhám sem psát příběhy. Proto odpusťe. Příští týden by mělo být vše OK a můžete si pak zde přečíst další příběhy. Děkuji za pochopení ;-) PS:Jsem velmi potěšen návštěvností. Jen tak dál ;-)